WordPress to najlepsze rozwiązanie dla witryn informacyjnych

Poznaj system, którego używa 32% witryn internetowych

WordPress to najbardziej popularne rozwiązanie w swojej klasie.

Wordpress - przewagi

Jeśli poszukujesz CMS, który jest:

  • prosty i intuicyjny w obsłudze,
  • elastyczny,
  • pozwala na szybkie i łatwe wprowadzanie modyfikacji,
  • nie wymaga umiejętności kodowania,
  • ułatwia pozycjonowanie,

dobrze trafiłeś. Poznaj WordPress — intuicyjny system do zarządzania treścią.

WordPress – dla kogo?

Chce się rzec, dla wszystkich! Ale na pewno dla Ciebie, jeśli należysz do jednej z trzech grup:

Wordpress na start

Dla ceniących prostotę

WordPress to optymalne rozwiązanie dla firm potrzebujących witryny korporacyjnej, która będzie prosta w obsłudze i intuicyjna. System pozwoli Ci skupić się na najważniejszym, czyli publikacji treści, bez zbędnych problemów konfiguracyjnych.

Wordpress jako blog

Dla poszukujących platformy do prowadzenia bloga firmowego

Posiadasz już sklep internetowy, ale chcesz wzbogacić go o dodatkowe treści? Blog firmowy pomoże Ci wykreować wizerunek eksperta, wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów i zdobyć wyższą pozycję w wyszukiwarce, a prosty i intuicyjny panel WordPress sprawi, że prowadzenie bloga nie będzie żadnym problemem.

Wordpress pod pozycjonowanie

Dla dbających o pozycjonowanie

Mnogość responsywnych szablonów w połączeniu z wtyczkami ułatwiającymi pozycjonowanie to prosty przepis na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli optymalizacja treści pod wyszukiwarki jest częścią Twojego planu biznesowego — a powinna być! — WordPress znacząco Ci to ułatwi.

2.7 miliona wyszukiwań miesięcznie kończy się wizytą na stronie opartej o WordPress

WordPress to jeden z najpopularniejszych CMS na świecie. Szacuje się, że strony oparte o ten system stanowią aż 32% całej sieci. Dlaczego wybrało go tak liczne grono osób (w tym my ? )?

Banalny w obsłudze

WordPress to jeden z najłatwiejszych w obsłudze systemów. Aby publikować treści i wprowadzać zmiany na stronie nie potrzebujesz potrafić napisać ani jednej linijki kodu.

Tysiące wtyczek — tysiące możliwości

Potrzebujesz nowej funkcjonalności na swojej stronie? Nie ma problemu! Prawdopodobnie istnieje już wtyczka, która ją dostarcza, a to oznacza, że od wprowadzenia zmian dzieli Cię już tylko kilka kliknięć!

Wszystko w jednym

Z WordPressem można w prosty i szybki sposób zintegrować większość popularnych platform i programów, a co więcej, większość ma już do tego gotowe moduły. To znaczna oszczędność funduszy.

Responsywność

Zdecydowana większość szablonów WordPress jest przystosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach. Twoi klienci z pewnością korzystają z tabletów i smartfonów — dzięki responsywnej stronie będziesz zawsze obecny tam, gdzie oni.

Proste pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony opartej o WordPress nie wymaga od Ciebie znajomości technologii. Prosty edytor tekstowy umożliwia łatwe dodanie odpowiednich nagłówków oraz edycję adresu URL, a wtyczki Yoast SEO i All In One Seo podpowiedzą, co jeszcze możesz poprawić.

Rozbudowana społeczność

Popularność rozwiązania niesie ze sobą pozytywne skutki – WordPressem interesuje się bardzo dużo ludzi, którzy rozwijają system, a w wolnym czasie na pewno chętnie pomogą.

WordPress z XC?

WordPressa znamy od podszewki. Zobacz, dlaczego warto z nami pracować:

Wordpress - dlaczego XC
  • Mamy doświadczenie – sami używamy WordPressa na naszej stronie firmowej, a poza tym możemy pochwalić się innymi dużymi wdrożeniami.
  • Pracujemy kompleksowo – przygotujemy dla Ciebie kreację, odpowiednie materiały graficzne, a także pomożemy z contentem i redakcją treści.
  • Pomagamy naszym klientom – nie zostawiamy naszych klientów samych z gotowymi narzędziami. Nauczymy Cię obsługi systemu we własnym zakresie. W ten sposób oszczędzisz dużo pieniędzy.
 

Masz pytania? Eksperci naszego software house  czekają na Twój kontakt!

 

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: