WooCommerce to świetna propozycja dla początkujących w e-Commerce

WooCommerce jest rozszerzeniem dla WordPress, które pozwala błyskawicznie rozpocząć sprzedaż internetową. To świetne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują platformy atrakcyjnej cenowo i prostej w obsłudze.

Powinieneś zainteresować się WooCommerce, jeśli należysz do jednej z tych grup:

WooCommerce - dla przedsięciorców

Dla nowych przedsiębiorców

Ten sklep to optymalne rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, poszukujących prostej w obsłudze platformy e-Commerce, zapewniającej wszystkie potrzebne im funkcjonalności, m.in. łatwą konfigurację różnych metod wysyłki i płatności, integrację z popularnymi usługami oraz dostęp do statystyk zamówień.

WooCommerce - dla ograniczonych budżetem

Dla ograniczonych budżetem

Jeśli poszukujesz atrakcyjnego cenowo rozwiązania, które pozwoli Ci rozpocząć sprzedaż internetową bez ponoszenia zbędnych kosztów — postaw na WooCommerce. Podstawowe funkcjonalności oraz większość rozszerzeń są bezpłatne.

WooCommerce - dla developerów

Dla developerów

Platforma pozwala dowolnie modyfikować swoje oprogramowanie, wychodząc tym samym naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom użytkowników. Jeśli szukasz rozwiązania skrojonego idealnie na miarę, WooCommerce może być właśnie dla Ciebie.

Dlaczego WooCommerce?

WooComerce to platforma e-Commerce oparta o WordPress — jeden z najpopularniejszych CMS-ów na świecie, z którego korzysta aż wszystkich 28% stron internetowych.

Elastyczność

Pełna elastyczność

WooCommerce jest oprogramowaniem typu open-source, co oznacza, że można je dowolnie rozwijać i dostosowywać do swoich potrzeb.

Statystyki

Dostępne statystyki zamówień

WooCommerce oferuje dokładne, a jednocześnie proste w odczycie statystyki zamówień, które pomogą Ci dalej rozwijać swój sklep.

Opcje wysyłki

Wiele opcji wysyłki

Bez problemu skonfigurujesz wysyłkę do wszystkich krajów, ustawisz promocje, włączysz płaską stawkę lub obliczanie w czasie rzeczywistym.

Mailing

Gotowe szablony e-mailowe

Wysyłka mailingu jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Z WooCommerce szybko stworzysz responsywne maile oraz zaplanujesz ich automatyczną wysyłkę.

Integracje

Prosta integracja

WooCommerce, jak przystało na rozszerzenie WordPress, oferuje niezliczone możliwości integracji z innymi platformami i aplikacjami.

Dropshipping

Łatwiejszy dropshipping

WooCommerce wspiera dropshipping, czyniąc zapanowanie nad całym procesem zdecydowanie łatwiejszym.

Dlaczego wdrożenie z X-Coding?

Zobacz 6 powodów, dla których miałbyś wybrać nas na Twojego nowego partnera wdrożeniowego (lub do utrzymania Twojego sklepu):

Wiemy, co robimy

8 lat doświadczenia we wdrożeniach e-Commerce sprawia, że śmiało możemy nazywać się specjalistami w tej dziedzinie. Cały czas jednak uczymy się i staramy być maksymalnie na bieżąco z trendami i oczekiwaniami rynku.

Nie zostawimy Cię samego

Dostarczamy nie tylko gotowe narzędzia dla e-Commerce, ale również uczymy jak z nich korzystać. Możesz liczyć, że przekażemy Ci niezbędną wiedzę, żeby wystartować ze sprzedażą.

Szanujemy Twój czas i środki

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie precyzyjne oszacowanie kosztów i czasu trwania prac. Będziesz miał bieżący dostęp do budżetu, postępu i ryzyk w projekcie.

Wdrożenie z X-Coding

Angażujemy się

Każdego z naszych klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – po partnersku. Wierzymy, że tylko taka współpraca da ostatecznie korzyść Twoim klientom.

Jesteśmy transparentni

Wierzymy, że dobre relacje biznesowe wymagają transparentności, dlatego umożliwimy Ci wgląd we wszystkie informacje, których będziesz potrzebował, żeby poczuć się bezpiecznie.

Reagujemy na bieżąco

Pracujemy w SCRUM, co pozwala nam sprawnie zarządzać projektem i szybko dostosowywać się do zachodzących zmian. W e-Commerce zmiany są nieuniknione, a podejście zwinne gwarantuje elastyczność.

 

Zapraszamy do kontaktu – X-Coding IT Studio Wrocław

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: