PrestaShop to dobry pomysł dla początkującego handlu B2C

Prestashop - informacje

PrestaShop to świetny wybór, kiedy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie e-Commerce. Tej platformie zaufało już 270 000 sprzedawców. Nic dziwnego! PrestaShop oferuje rozwiązania pozwalające w prosty sposób rozpocząć sprzedaż online.

To optymalny wybór dla początkujących sprzedawców, którzy poszukują prostej w obsłudze, a jednocześnie kompleksowej platformy e-Commerce, możliwej do uruchomienia przy rozsądnym budżecie.

Kiedy powinieneś zainteresować się tym silnikiem dla swojego nowego e-Commerce?

Chcesz zarządzać kilkoma sklepami jednocześnie

PrestaShop udostępnia rozwiązanie MultiStore, umożliwiające zarządzanie kilkoma sklepami internetowymi w ramach jednego panelu. To wygodne dla Twoich pracowników.

Sprzedajesz w kilku krajach

PrestaShop posiada wbudowany mechanizm wielojęzyczności oraz obsługuje wiele walut. To duża wygoda dla przedsiębiorców sprzedających swoje produkty również za granicą.

Prestashop - dla kogo

Szukasz platformy e-Commerce łatwej w obsłudze

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, PrestaShop obsługuje się naprawdę przyjemnie z poziomu zarówno komputera, jak i tabletu lub smartfona.

Oczekujesz niestandardowych Funkcjonalności

PrestaShop obfituje w moduły, które znacząco poszerzają jego możliwości. Dodatkowo to rozwiązanie open source, więc zawsze możesz dopasować je do swoich potrzeb.

To nie wszystko

PrestaShop ma do zaoferowania znacznie więcej:

Kontrola użytkowników

Kontrola użytkowników

Platforma umożliwia przydzielanie ról poszczególnym użytkownikom oraz udostępnianie różnych paneli administracyjnych w zależności od posiadanych przez nich uprawnień.

Personalizacja

Dowolna personalizacja

Platforma e-Commerce PrestaShop działa w module open-source, czyli umożliwia dowolną modyfikację kodu. Oznacza to praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o personalizowanie sklepu.

Marketing

Wsparcie dla marketingu

PrestaShop wspiera działania marketingowe, oferując rozwiązania takie jak: mechanizm „poleć produkt znajomemu”, programy partnerskie, kupony rabatowe i newslettery.

Społeczność

Pomocna społeczność

Jak podają twórcy na swojej stronie internetowej, społeczność osób rozwijających PrestaShop liczy już ponad milion członków! W praktyce oznacza to możliwość dzielenia się doświadczeniami i uzyskania pomocy od użytkowników z całego świata.

SEO

Wsparcie dla SEO

PrestaShop oferuje wiele narzędzi wspierających pozycjonowanie, dzięki czemu będziesz miał większą kontrolę nad tym, w jaki sposób użytkownicy znajdą Twój sklep w wyszukiwarkach internetowych.

Hosting

Tani hosting

W porównaniu do bardziej rozbudowanych platform, PrestaShop nie ma tak dużych wymagań technicznych, sprawiając tym samym, że hosting sklepu jest stosunkowo tani.

Wiesz już, dlaczego warto wybrać PrestaShop

A dlaczego wybrać nas?

Wiemy, co robimy

Od 8 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wspierające ich sprzedaż internetową. Nasze rozwiązania faktycznie zmieniają biznesy — zobacz nasze case studies.

Pomagamy uzyskać zwrot z inwestycji

Wiemy, jak ważne dla Ciebie jest, aby nowy sklep zaczął szybko na siebie zarabiać. Dlatego na początek oferujemy Ci MVP (Minimum Viable Product)— najprostszą wersję rozwiązania, która pozwala na szybkie wdrożenie go i uzyskanie z pierwszych zysków.

Wdrożenie PrestaShop z X-Coding IT Studio

Dzielimy się wiedzą

Nie pozwolimy, abyś biernie patrzył na to, jak pracujemy. Stawiamy na transparentność relacji i chętnie tłumaczymy wszystkie zadania, które wykonujemy, dając Ci kontrolę nad przebiegiem poszczególnych prac.

Rozwijamy Twoją sprzedaż

Nie zostawimy Cię samego z gotowym sklepem, ale chętnie zostaniemy z Tobą na dłużej, pomagając optymalizować procesy i zwiększać sprzedaż. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami i trendami w branży i chętnie dzielimy się tą wiedzą.

 

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio – software house Wrocław

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: