OroCommerce to nowoczesny sklep internetowy dla branży B2B

Przewagi OroCommerce

OroCommerce powoli pnie się na szczyty rankingów. To nowoczesne rozwiązanie sprzedażowe przystosowane do handlu B2B. Zobacz, dlaczego to platforma, która ma przyszłość:

Przyjazne środowisko

Sklep, który łatwo utrzymać i rozwijać, to oszczędność. OroCommerce bazuje na frameworku Symfony. Jest to popularna i stale rozwijająca się technologia, dzięki której nie będziesz związany z jednym dostawcą.

Wydajność

Orocommerce znane jest z dobrze zaprojektowanego zaplecza technicznego. Dzięki temu rozwój i skalowanie Twojego sklepu może odbywać się bez strat wydajnościowych, co przyda się przy dużym ruchu

Dodatkowe narzędzia

OroCommerce to jeden z wielu systemów opartych na sprawdzonej technologii OroPlatform. Dzięki temu w przyszłości będziesz mógł łatwo wzbogacać swoje środowisko o nowe narzędzia.

OroCommerce - przewagi

Open Source

OroCommerce udostępniane jest na licencji Open Source, czyli darmowej z możliwością modyfikowania kodu. Dzięki temu możesz liczyć na wsparcie społeczności, a także indywidualnie się rozwijać.

Krótki Time to Market

Dla większości sprzedawców czas wprowadzania do sprzedaży produktów ma kluczowe znaczenie. Jeśli chodzi o Time To Market, OroCommerce, szczególnie we współpracy z Akeneo, tworzy najwydajniejszy ekosystem e-Commerce w swojej klasie.

Narzędzia B2B

Silnik OroCommerce stworzony jest przede wszystkim z myślą o sprzedaży B2B. Dedykowane narzędzia pozwalają na szerszą manipulację bazą w celu dostosowania do wymogów tego sektora.

Czy OroCommerce jest dla Ciebie?

B2B to wymagający sektor. Dlatego potrzebujesz systemu, który oferuje jednocześnie prostą i kompleksową obsługę. OroCommerce powstało dla firm, które:

OroCommerce - kompleksowość

Szukają kompleksowego rozwiązania

OroCommerce to kompletne rozwiązanie w rękach sprzedawców B2B. Ułatwi zarządzanie katalogami i dostarczanie spersonalizowanej oferty zakupowej, która zachwyci Twoich klientów.

OroCommerce - CRM

Potrzebują także CRM

Decydując się na wdrożenie OroCommerce, dostajesz dwa w jednym — profesjonalną platformę e-Commerce dostosowaną do handlu B2B oraz CRM, który pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać relacjami z klientami.

OroCommerce - B2C

Dbają również o B2C

Jednoczesna sprzedaż w obu segmentach – B2B i B2C, to nie lada wyzwanie. OroCommerce to rozwiązanie, które skupi w jednym miejscu całą Twoją sprzedaż, adresowaną do różnych sektorów.

Funkcjonalności OroCommerce

To rozwiązanie, które jest gotowe do użycia już po instalacji. Zobacz, jakie funkcjonalności szczególnie Ci się przydadzą:

Konta w firmowe OroCommerce

Konta firmowe

Struktura kont to podstawa w handlu B2B.

Unikalna funkcjonalność od Oro, skierowana do handlu B2B. Kupujący może skonfigurować własną strukturę kont firmowych, dodawać autoryzowanych użytkowników i tworzyć reguły zakupów, przy jednoczesnym wsparciu wielu firm, zespołów, działów, biur lub oddziałów.

ACL w OroCommerce

Kontrola dostępu, role i uprawnienia

Łatwo zdefiniujesz, co komu udostępnić.

Zapewnienie właściwemu użytkownikowi właściwego dostępu do właściwych informacji jest kluczową potrzebą rozbudowanych systemów sprzedażowych. Zarówno sprzedawcy, jak i autoryzowani kupujący mogą zarządzać poziomami dostępu do informacji, takich jak cenniki i katalogi produktów.

Cenniki w OroCommerce

Spersonalizowane zarządzanie katalogami B2B

To Ty decydujesz, jak sprzedawać.

Wszechstronne funkcje zarządzania katalogami B2B umożliwiają sprzedawcom dostosowywanie katalogów produktów do konkretnych korporacji, działów, jednostek biznesowych, a nawet indywidualnych nabywców lub klientów. Każda grupa ma dostęp do własnego katalogu, w którym menedżerowie zakupów mogą przeglądać zawartość i kupować produkty.

Wdrożenie z software house X-Coding?

Zobacz, dlaczego warto wdrażać OroCommerce z nami:

Doświadczenie

Doświadczenie w e-Commerce

Nasz core business to zaawansowane wdrożenia sklepów internetowych. Dlatego rozumiemy rynki, śledzimy trendy i szukamy najlepszych rozwiąząń. Nasze wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu sklepów spełniających wymagania klientów poparte jest sukcesami. Sprawdź nasze case studies.

MVP

Pilnujemy budżetu

Wiemy, że wdrożenie wydajnego i sprzedającego sklepu to duża inwestycja. Szanujemy Twój budżet i zawsze proponujemy MVP (Minimum Viable Product), aby Twój sklep zaczął jak najszybciej na siebie zarabiać.

Wiedza

Znamy OroPlatform

Często sam e-Commerce nie wystarczy. Nasz zespół zna od podszewki rozwiązania oparte o OroPlatform (jak np. OroCRM czy Akeneo). To spory i unikalny atut, biorąc pod uwagę wiek rozwiązań udostępnianych przez Oro.

Partnerstwo

Angażujemy się

Będziemy Twoim partnerem nie tylko w trakcie realizacji, ale także przed i po wdrożeniu. Realizujemy tylko projekty, w które sami wierzymy i w których możemy wykazać się zaangażowaniem, dlatego chętnie dzielimy się know-how i doświadczeniem po to, żeby wspólnie świętować zyski w Twoim biznesie.

Znajomość Symfony

Znamy Symfony

Doskonała znajomość frameworka, na którym oparta jest cała platforma Oro, to kolejna szansa na sprawny i optymalny rozwój Twojego sklepu o dedykowane rozwiązania bez zbędnego przepalania budżetu projektu.

Odpowiedzialność

Wierzymy w transparentność

Każdy projekt składa się z wielu mniejszych zadań. Wytłumaczymy Ci każde. Zaproponujemy najlepszą kolejność. Przedstawimy koszty przed rozpoczęciem prac, a po realizacji zadania pokażemy efekty. Będziesz miał kontrolę w każdym momencie. Cenimy transparentność współpracy.

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: