Poznaj CMS tak dobry,
że postawił na niego nawet Biały Dom

Drupal to jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań CMS dostępnych obecnie na rynku. Pozwala na banalnie proste zarządzanie treścią oraz wyglądem strony.

Dzięki modelowi open-source możesz idealnie dopasować Drupal do swoich potrzeb. Elastyczność, łatwa obsługa i wsparcie tysięcy programistów na całym świecie — czego chcieć więcej?

Poznaj 3 sygnały, że już czas przejść na Drupal:

Drupal dla biznesu

Twój biznes szybko się rozwija

Przede wszystkim — gratulujemy! ? Zanim jednak zaczniesz świętować swój sukces, upewnij się, że Twoja witryna jest na niego gotowa. Drupal cechuje się świetną skalowalnością, dzięki czemu coraz większy ruch nie powinien zasadniczo wpłynąć na wydajność strony.

Szybkość działania Drupal

Walczysz i przegrywasz z czasem ładowania strony

Z badań przeprowadzonych przez Google wynika, że strona ładująca się dłużej niż 5 sekund traci prawie 40% konwersji. Korzystając z Drupal, znacząco minimalizujesz to ryzyko. Prosty i czytelny kod sprzyja szybkiemu ładowaniu strony, co docenią Twoi klienci.

Drupal dla rozwoju

Podstawowe funkcjonalności przestają Ci wystarczać

Jeśli czujesz, że możliwości, które oferuje Twoja obecna witryna, przestają Ci wystarczać, pomyśl o migracji na Drupal. Dzięki otwartemu oprogramowaniu (open-source) możesz stworzyć system skrojony idealnie pod siebie.

Co potrafi Drupal?

Z roku na rok Drupal zyskuje na popularności. Jego zalety docenili już Biały Dom, Harvard, Oxford i Tesla Inc. Przygotowaliśmy kilka mocnych argumentów za tym, abyś Ty również dołączył do tego zacnego grona.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Drupala opiekę sprawuje nie tylko dedykowany zespół programistów, ale również użytkownicy na całym świecie.

Skalowalność

Kiedy Twój biznes rośnie — Drupal rośnie razem z nim. Platforma pozwala na rozbudowę i dostosowanie pod zmieniające się potrzeby.

Intuicyjność

System oparty jest o moduły, dzięki czemu większością funkcjonalności Drupala można zarządzać za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Open Source

Drupal umożliwia pełną modyfikację kodu źródłowego oraz wszystkich modułów. Oznacza to nieograniczone możliwości rozwoju i dostosowania systemu do swoich potrzeb.

Szybkość

Dzięki prostemu i czytelnemu kodowi strony oparte na Drupalu ładują się błyskawicznie, co pomaga zminimalizować współczynnik odrzuceń.

Łatwe pozycjonowanie

Prosty kod i krótki czas ładowania się strony to dobry znak dla wyszukiwarek. Drupal zwiększa Twoje szanse na pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwań.

Jak wygląda wdrożenie z X-Coding?

Dowiedz się, dlaczego warto wdrożyć Drupal właśnie z nami!

xc - doświadczenie

Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania

Posiadamy 8 lat doświadczenia, podczas których zrealizowaliśmy ponad 80 projektów. Mamy praktyczne umiejętności, pozwalające nam na dostarczanie klientom rozwiązań idealnie odpowiadających ich modelom biznesowym.

xc - transparentność

Zapewniamy pełną transparentność

Pracujemy w oparciu o metodykę SCRUM, która pozwala maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępny czas i środki. Wiemy, że to dobra droga, dlatego chętnie opowiadamy o poszczególnych etapach pracy oraz dzielimy się know-how.

xc - wsparcie

Oferujemy o wiele więcej niż samo wdrożenie

Nie tylko wdrożymy w Twojej firmie niezbędne narzędzia, ale również zapoznamy Cię z nimi i nauczymy ich obsługi. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz nie tylko rozwiązanie, ale też wiedzę jak optymalnie je wykorzystywać.

xc - rozwj

Pomagamy się rozwijać

Wierzymy, że dobra strona internetowa nigdy nie jest skończona — zawsze można coś ulepszyć! ? Dlatego koncentrujemy się na długoterminowej współpracy i chętnie zostajemy z naszymi klientami na dłużej, pomagając im dalej rozwijać ich biznesy.

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: