Comarch ERP XL
wspiera firmy produkcyjne

Zaprojektowany dla produkcji

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się zaawansowaną produkcją, a przy tym potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci kontrolę innych elementów przedsiębiorstwa, powinieneś pomyśleć o Comarch ERP XL.

Comarch ERP XL moduły

System informatyczny Comarch ERP XL jest elastycznym i modułowym narzędziem. Moduły są konfigurowane i dostosowane do specyfiki działalności każdej firmy.

System Comarch ERP XL jest najbardziej popularnym rozwiązaniem wybieranym przez polskich przedsiębiorców w branży produkcyjnej. Uznanie polskich przedsiębiorców zyskał dzięki nieograniczonej możliwości dostosowywania funkcjonalności do specyfiki działania przedsiębiorstwa.

 • To rozwiązanie optymalne kosztowo.
 • To rozwiązanie, które łatwo zintegrujesz z innymi systemami.

Comarch ERP XL to najczęściej wybierany system dla produkcji

Ty również go potrzebujesz, jeśli…

XL - potrzeby

Szukasz rozwiązania, które sprosta wielu potrzebom

Obsługa sprzedaży, magazynu, księgowości, płac, produkcji i wielu, wielu innych — Comarch ERP XL to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie wszystkimi obszarami w firmie, które wymagają Twojej uwagi.

XL - rozwój

Potrzebujesz rozwiązania, które rośnie wraz z firmą

Dzięki dużej ilości modułów, o które w każdym momencie możesz rozszerzyć swój ERP, rozwiązanie Comarch rośnie wraz z Twoją firmą, odpowiadając na jej bieżące potrzeby.

XL - aktualizacje

Chcesz systemu, który wciąż się rozwija

Rozwiązanie oferowane przez Comarch jest aktualizowane na bieżąco. Zapewnia to bezpieczeństwo i pewność, że używane przez Ciebie narzędzie nadążą za aktualnymi trendami i standardami panującymi wśród systemów ERP.

Najważniejsze informacje

Zobacz, dlaczego Comarch ERP XL zyskał na popularności wśród polskich przedsiębiorstw:

Comarch ERP XL Produkcja

Rozwiązanie dla produkcji

Zaawansowana produkcja wymaga zaawansowanych rozwiązań

Jednym z podstawowych modułów jest Produkcja, przeznaczona do obsługi złożonych i wieloetapowych procesów. Rozwiązanie to pomaga usprawnić działalność okołoprodukcyjną, może służyć na przykład do harmonogramowania, realizacji, optymalizacji lub rozliczeń.

Comarch ERP XL handel

Handel i dystrybucja

Łatwo zarządzisz sprzedażą wyprodukowanych wyrobów (i nie tylko)

Handel i dystrybucja to moduł umożliwiający budowanie bazy klientów, obsługi obrotów zagranicznych, testowanie różnych opcji sprzedaży oraz analizę i zarządzanie procesem sprzedażowym na każdym etapie.

Comarch ERP XL księgowość

Wsparcie sprzedaży

Obsługa firmy to także dokumenty

Logistycznym wsparciem działalności firmy jest moduł Gospodarka magazynowa, a obsługę działań księgowych i finansowych usprawnia moduł Księgowość i finanse.

Comarch ERP XL analizy

Analiza przedsiębiorstwa

Dzięki Comarch ERP XL możesz mierzyć najważniejsze dane

Analiza i raporty to narzędzie skierowane do kadry nadzorczej. Pozwala śledzić procesy i efekty w Twoim przedsiębiorstwie. Dodatkowe wsparcie modułem Procesy i obieg dokumentów pomoże zautomatyzować przebieg dokumentów.

Comarch ERP XL dodatkowe moduły

Dodatkowe moduły

Comarch ERP XL to o wiele więcej. Poza najważniejszymi funkcjami systemu, możesz także skorzystać z modułów:

 • Kadry i płace,
 • e-Commerce,
 • EDI,
 • Zabezpieczenie danych,
 • Comarch mobile,
 • Serwis i remonty.

Wdrożenie Comarch ERP XL z X-Coding IT Studio

Wdrożenie ERP to inwestycja. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać:

XL - XC
 • Jesteśmy partnerem Comarch – jako partner Comarch w zakresie rozwiązań Comarch ERP 4.0 potrafimy nie tylko zainstalować system u Ciebie w firmie, ale także odpowiednio go skonfigurować, przeszkolić Twój personel, a nawet zmodyfikować działanie oprogramowania pod Twoje potrzeby.
 • Doświadczenie we wdrożeniach – mamy doświadczenie w optymalizacji działania przedsiębiorstw, a przez to nauczymy Cię, jak najbardziej efektywnie wykorzystywać narzędzie do Twoich potrzeb. Technologia powinna pracować na Ciebie, nie odwrotnie.
 • Rozumiemy sprzedaż – jesteśmy firmą, która wspiera sprzedaż na każdej płaszczyźnie. Wykorzystując Comarch ERP XL z modułem e-Commerce, pomożemy Ci otworzyć się na nowe kanały sprzedaży. Daj poznać się większej rzeszy klientów.

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: