Comarch ERP Optima
to lider w sektorze MŚP

Najpopularniejszy w Polsce ERP dla małych i średnich firm

Comarch ERP Optima to rozwiązanie, które zostało docenione już przez ponad 60 000 firm. To obecnie najchętniej wybierana platforma w tym segmencie.

Optima - chmura i lokalnie

W chmurze i lokalnie

Comarch ERP Optima jest dystrybuowana w modelu cloud i self-hosted. Dzięki temu będziesz mógł wybrać, jak chcesz utrzymywać oprogramowanie w swojej firmie i optymalizować w ten sposób koszty.

Optima - dla każdej firmy

Moduły dla każdej firmy

System dostarczany jest z modułami, które wystarczą każdej firmie handlowo-usługowej. Będziesz mógł wybrać, które z nich są Ci potrzebne i dzięki temu płacić tylko za to, czego faktycznie używasz.

Optima - nowoczesność

Przede wszystkim nowoczesność

Comarch ERP Optima to rozwiązanie nowoczesne i intuicyjne. Jest stale rozwijane, więc nie zaskoczą Cię nowe przepisy lub regulacje. Bezpieczeństwo w tym obszarze jest ważne.

Rozważasz wdrożenie Comarch ERP Optima?

Dowiedz się, czy to ERP dla Ciebie

Optima - MŚP

Dla małych i średnich firm

Funkcjonalności, które zawiera Comarch ERP Optima, w pełni wystarczą małym i średnim firmom z każdej branży. To właśnie z myślą o nich powstało to rozwiązanie.

Optima - biura rachunkowe

Dla biur rachunkowych i doradców podatkowych

Jak deklaruje Comarch na swojej stronie internetowej, to właśnie wspomniane powyżej przedsiębiorstwa najczęściej wybierają Optimę.

Optima - zdalne

Dla firm funkcjonujących w pełni zdalnie

Coraz więcej firm rezygnuje z przestrzeni biurowej na rzecz pracy zdalnej. Dzięki oprogramowaniu Comarch w wersji cloud mogą one sprawnie zarządzać procesami poprzez przeglądarkę internetową.

Najważniejsze moduły Comarch ERP Optima

Zobacz, jak Optima usprawni pracę Twojej firmy

Comarch ERP Optima finanse

Finanse — Faktury oraz Kasa/Bank

Zarządzanie finansami to podstawa w każdej firmie

Comarch ERP Optima Faktury jest narzędziem umożliwiającym proste i intuicyjne generowanie faktur sprzedażowych (zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych), faktur zakupu, faktur korygujących, faktur proforma, faktur zaliczkowych oraz paragonów. Optima Kasa/Bank pomoże Ci kontrolować stan finansowy Twojego biznesu.

Comarch ERP Optima handel i magazyn

Handel i magazyn

Moduł dla firm obracających towarem

Funkcjonalność łączy w sobie możliwość generowania faktur oraz rozszerza ją o możliwość wystawiania dokumentów handlowych i magazynowych. W połączeniu z Comarch ERP Mobile Sprzedaż – aplikacją dedykowaną przedstawicielom handlowym — pozwala na jakościowe wsparcie działań handlowych.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe

Moduł odpowiada na potrzeby zarządzania klientami

Idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Integracja z systemem Comarch ERP Optima eliminuje konieczność podwójnego wprowadzania danych – synchronizacja biura dzieje się automatycznie.

Comarch ERP Optima moduły

Jeszcze więcej

To tylko najważniejsze moduły Optimy

Do Twojej dyspozycji są też: Obsługa kadrowa, środki trwałe i wiele innych modułów. Sprawdź więcej informacji na stronie producenta.

X-Coding – partner Comarch, a może i Twój?

Dlaczego wdrożenie Optimy powinieneś zlecić właśnie nam:

Optima z XC
  • Jesteśmy partnerem Comarch – jako partner Comarch w zakresie rozwiązań Comarch ERP 4.0 potrafimy nie tylko zainstalować system u Ciebie w firmie, ale także odpowiednio go skonfigurować, przeszkolić Twój personel, a nawet zmodyfikować działanie oprogramowania, aby idealnie zaspokajało Twoje potrzeby.
  • Doświadczenie we wdrożeniach – mamy doświadczenie w optymalizacji działania przedsiębiorstw. Dzięki temu możemy nauczyć Cię, jak efektywnie wykorzystywać Comarch ERP Optima do Twoich potrzeb. Uważamy, że to technologia powinna pracować dla Ciebie, nie odwrotnie.
  • Rozumiemy sprzedaż – jesteśmy firmą, która wspiera sprzedaż na każdej płaszczyźnie. Wykorzystując Comarch ERP Optima z modułem e-Commerce, pomożemy Ci otworzyć się na nowe kanały sprzedaży. Daj się poznać większej rzeszy klientów.

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: