Comarch ERP Altum
to pierwszy wybór świata retailu

Comarch ERP Altum umożliwia prowadzenie wielu firm w jednym systemie. To duże ułatwienie dla przedsiębiorstw o rozbudowanej strukturze.

Rozwiązanie wspiera automatyzację (dzięki wbudowanym narzędziom Business Process Management) oraz pomaga podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie prognoz i analiz (Business Intelligence).

Przeznaczenie Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum to świetne narzędzie dla:

  • wszystkich przedsiębiorstw wymagających indywidualnego i elastycznego rozwiązania klasy ERP,
  • firm zarówno polskich, jak i zagranicznych,
  • sprzedaży detalicznej, sieci franczyzowych i firm handlowo-usługowych,
  • organizacji holdingowych/przedsiębiorstw zarządzających wieloma firmami.

Co wyróżnia Comarch ERP Altum?

Jedno z najnowszych rozwiązań Comarch ERP Altum odpowiada na zaawansowane potrzeby branży retail i firm, które agresywnie działają w innych krajach:

Comarch ERP Altum BPM

Rozwiązanie procesowe

Z Altum zautomatyzujesz swój biznes

Comarch ERP Altum został wyposażony we wbudowane narzędzia Business Process Management (BPM). Jest to nowatorskie rozwiązanie, niewystępujące w systemach konkurencyjnych.

BPM umożliwia całkowitą lub częściową automatyzację procesów zachodzących w firmie.

Comarch ERP Altum dla firm

Wielofirmowość

Zarządzaj wieloma firmami za pomocą jednego narzędzia

Altum umożliwia centralne zarządzanie każdą firmą z osobna oraz wszystkimi w ramach holdingu. Co więcej, zyskujesz możliwość wyodrębniania i łączenia danych dotyczących poszczególnych przedsiębiorstw, np. udostępniając wspólną przestrzeń magazynową, ale zachowując osobną księgowość.

Comarch ERP Altum dla marketingu

Gotowe do marketingu

Z Altum wdrożysz omnichannel

Comarch ERP Altum wspiera działania zespołu marketingu. Ustalenie dodatkowych promocji dla interesującego podmiotu przestaje być problemem. System przydzieli rabaty, naliczy punkty dla programów lojalnościowych i pozwoli na korzystanie z kart podarunkowych w każdym ze sklepów, uwzględniając też e-handel.

Wdrożenie Comarch ERP Altum z X-Coding

Zobacz, dlaczego firmy wybierają nas do wdrożeń swoich systemów:

Zaczynamy od projektu

Nie ma jednego, dobrego i uniwersalnego systemu ERP. Każde wdrożenie oprogramowania tej klasy wymaga analizy Twoich procesów i dobrania odpowiednich funkcjonalności.

Integracje

ERP powinien być częścią większego ekosystemu, tworzyć synergię z innymi rozwiązaniami i systemami. Posiadamy odpowiedni zespół i narzędzia, aby przeprowadzić skuteczne integracje.

Szanujemy Twój czas

Każdy projekt składa się z wielu mniejszych zadań. Wytłumaczymy Ci każde. Zaproponujemy najlepszą kolejność. Przedstawimy koszty przed rozpoczęciem prac, a po realizacji zadania pokażemy efekty.

Dlaczego Altum z X-Coding

Optymalizujemy procesy

Naszym obowiązkiem jest nie tylko zaproponować funkcjonalności pasujące do Twoich procesów ale też takie, które je poprawią i zautomatyzują.

Rozumiemy Twoje potrzeby

Wiemy, że wdrożenie wydajnego i sprawnego systemu ERP to duża inwestycja. Szanujemy Twój budżet a przy każdej ofercie projektujemy i proponujemy MVP.

Wsparcie i partnerstwo

Przy każdym projekcie zapewniamy pełne, partnerskie wsparcie na każdym etapie (również przedprojektowej analizy) bazując na naszych doświadczeniach. Wsparcie oficjalnego partnera Comarch to dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa najważniejszego systemu w Twojej firmie.

Masz pytania lub wątpliwości co do wyboru platformy e-commerce? Zadzwoń do nas!

X-Coding IT Studio - software house Wrocław

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: