Dedykowane rozwiązania
dla Twojej firmy

Twój biznes potrzebuje odpowiedniego rozwiązania, aby jego rozwój był szybki i należycie dobry. Podczas pierwszego planowania naszego wspólnego projektu dobierzemy odpowiednie narzędzie, które przyczyni się do polepszenia funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

Dla sprzedaży

Magento

Wybierz platformę Magento, jeżeli interesuje Cię najwyższa jakość oprogramowania, której towarzyszą zaawansowane możliwości rozbudowy. To obecnie najlepsza darmowa platforma sklepowa na świecie.

Prestashop

Platforma Prestashop jest dobrym rozwiązaniem dla firm rozpoczynających sprzedaż w Internecie zarazem poszukujących prostego i niezawodnego systemu e-Commerce, który oferuje duże możliwości rozwoju.

WooCommerce

Moduł WooCommerce dla platformy WordPress jest jednym z najlepszych darmowych rozwiązań dla małych firm, które chcą przy okazji swojej głównej działalności uruchomić dodatkowy kanał sprzedaży.

SALESmanago

SALESmanago pomoże Ci sprzedawać lepiej. Dzięki temu narzędziu przygotujesz spersonalizowane oferty dla klientów, wprowadzisz rekomendacje w kanałach sprzedaży, i w efekcie zwiększysz swoją konwersję.

Google AdWords

Google AdWords jest jedyną z najskuteczniejszych metod na zareklamowanie się wśród klientów. Korzystając z AdWords zbudujesz kampanie reklamowe skutecznie zwiększające Twoje przychody.

Google Analytics

Google Analytics jest jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi analitycznych dostępnych obecnie na rynku. Pomoże ono Tobie m.in. lepiej poznać klientów, ich preferencje oraz zachowanie w serwisie.

QuarticON

Wybierz system QuarticON, jeden z najlepszych programów rekomendacyjnych, jeśli chcesz zwiększyć konwersję oraz wartość koszyka zakupowego w swoim sklepie.

FreshMail

Zaplanuj skuteczny e-mail marketing z narzędziem FreshMail. To bardzo prosty sposób na dotarcie Twojej kampanii do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu Ty zyskasz nowych klientów.

FACT-Finder

Jeżeli Twoi klienci nie mogą w łatwy sposób odnaleźć interesujących ich produktów oznacza to, że potrzebujesz Fact-Findera, który jest jedną z najlepszych wyszukiwarek on-site.

Content management

Alfreso

Wdrażając w swojej firmie Alfresco, otrzymasz zaawansowane narzędzie skutecznie usprawniające obieg dokumentów w Twojej firmie. Jest to najlepsza platforma open source tego typu na świecie.

Liferay Portal

Jeśli szukasz nowoczesnego wielokanałowego rozwiązania portalowego typu open source z dużymi możliwości rozwoju i rozbudowy to Liferay Portal, jest rozwiązaniem, którego Twoja firma potrzebuje.

Drupal

Drupal to narzędzie klasy CMF. Zakres modyfikacji i rozbudowane funkcjonalności stawiają tę platformę w zdecydowanej czołówce na rynku. Platforma niezbędna, jeżeli Twoje wymagania są naprawdę wysokie.

WordPress

Jeśli myślisz o założeniu i prowadzeniu bloga lub własnej strony internetowej lub firmowej, która będzie bardzo łatwa w obsłudze, aktualizacji oraz dalszej rozbudowie – WordPress jest tym, czego dokładnie poszukujesz.

Joomla!

Joomla! Jest jednym z najdłużej rozwijanych systemów klasy CMS na świecie. Dzięki czemu stał się dojrzałym i kompletnym zestawem narzędzi służących do łatwego szybkiego i zarządzania treścią Twoich witryn.

Typo3

Typo3, jest jednym z niewielu systemu ECMS (Enterprise CMS) dostępnych za darmo na rynku. Dzięki czemu gwarantuje swoim klientom wysoką jakość, połączoną z ogromnymi możliwościami rozwoju.

Development

Gotowe narzędzia to nie wszystko. Zobacz, z jakich technologii korzystamy na co dzień:

CoffeeScript
Backbone.js
CodeIgniter
C#
CSS3
Dojo
J2EE
AngularJS
Java
ASP.NET
Grunt
HTML5
jQuery
Kohana
Ext JS
Percona
MySQL
Javascript
Knockout
Zend
Cocoa
Less
Silverlight
PHP
Redis
Sf2
 • Języki programowania i biblioteki

  CoffeeScript
  CodeIgniter
  C#
  Dojo
  J2EE
  AngularJS
  Java
  Grunt
  jQuery
  Kohana
  Ext JS
  Javascript
  Knockout
  Zend
  PHP
  Sf2
 • Prezentacja i tworzenie stron

  HTML5
  CSS3
  Less
 • Pozostałe

  ASP.NET
  MySQL
  Percona
  Cocoa
  Silverlight
  Redis