Wszystkie projekty w X-Coding IT Studio realizujemy w sposób zwinny. Dzięki temu cele projektowe są pod ciągłą obserwacją i możemy na bieżąco aktualizować je pod Twoje wymagania. Przedkładamy wartość biznesową nad murowanie się stosem dokumentacji, bo z tego rodzą się najlepsze rozwiązania.
head
strategia analiza badania
1. STRATEGIA 2. ANALIZA 3. BADANIA UŻYTKOWNIKÓW
Wszystko zaczyna się od dobrej strategii. Wspólnie znajdziemy kluczowe wartości, które ma dostarczyć Twój projekt i co w Twojej organizacji jest unikalne. Bez tego osiągniemy jedynie „poprawność”, a to nie wchodzi w grę Analiza jest niezbędna, żeby wyciągnąć 100% z biznesu, którym się zajmujesz. Co, dla kogo i po co robisz jest kluczowe przy projektowaniu funkcjonalności. Pomożemy uniknąć błędów w założeniach Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy dodatkowe badania z użytkownikami, żeby zrozumieć ich potrzeby i zachowania. Chcesz być najlepszy? Pamiętaj o zasadzie „customers first”
architektura
4. ACHITEKTURA IT 5. ZESPÓŁ
Na etapie planowania ważne jest umiejscowienie projektu w Twoim otoczeniu informatycznym. Zidentyfikujemy systemy zewnętrzne, znajdziemy wąskie gardła i przygotujemy system do pracy w tym środowisku W projekcie wszystko zaczyna się i kończy na odpowiednich ludziach. Dbamy o to, żebyś miał dedykowane i zaangażowane zasoby podczas całego cyklu prac
strategia

1. STRATEGIA


Wszystko zaczyna się od dobrej strategii. Wspólnie znajdziemy kluczowe wartości, które ma dostarczyć Twój projekt i co w Twojej organizacji jest unikalne. Bez tego osiągniemy jedynie „poprawność”, a to nie wchodzi w grę
analiza

2. ANALIZA


Analiza jest niezbędna, żeby wyciągnąć 100% z biznesu, którym się zajmujesz. Co, dla kogo i po co robisz jest kluczowe przy projektowaniu funkcjonalności. Pomożemy uniknąć błędów w założeniach
badania

3. BADANIA UŻYTKOWNIKÓW


Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy dodatkowe badania z użytkownikami, żeby zrozumieć ich potrzeby i zachowania. Chcesz być najlepszy? Pamiętaj o zasadzie „customers first”
architektura

4. ARCHITEKTURA IT


Na etapie planowania ważne jest umiejscowienie projektu w Twoim otoczeniu informatycznym. Zidentyfikujemy systemy zewnętrzne, znajdziemy wąskie gardła i przygotujemy system do pracy w tym środowisku

5. ZESPÓŁ


W projekcie wszystko zaczyna się i kończy na odpowiednich ludziach. Dbamy o to, żebyś miał dedykowane i zaangażowane zasoby podczas całego cyklu prac
zespol-all

ANALITYK

Odpowiada za kontrolę i weryfikację realizowanych przez zespół prac. Zrozumie Twój biznes, pomoże określić cele i opisze je w taki sposób, żebyś otrzymał od nas dokładnie to, czego oczekujesz.

GRAFIK

Odpowiedzialny za wszystko, co wizualne, łącząc poczucie estetyki i panujące trendy. To właśnie dzięki pracy naszych grafików projekty wyróżniają się na tle konkurencji, a Twoja marka błyszczy w sieci.

DEVELOPER

Zespół najlepszych specjalistów z branży IT to gwarancja jakości w projekcie. Nasz zespół techniczny aktywnie uczestniczy też w planowaniu prac projektowych, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe źródło inspiracji.

STRATEG

Bez odpowiedniej strategii efekty projektowe mogą nie być zadowalające. Strateg pozna Twój rynek, pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan i doradzi w zakresie rozwoju poszczególnych funkcjonalności.

TESTER

Przykładamy wyjątkową uwagę do stabilności naszych rozwiązań i wiemy, jaki jest koszt przestoju w projekcie. Dlatego zanim otrzymasz efekty naszych prac, tester zapewni, że z Twojej strony zostanie tylko odbiór.

PM (PROJECT MANAGER)

Project manager jest osobą, która będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania projektu. Dzięki niemu prace będą przebiegały sprawnie, problemy będą rozwiązywane na bieżąco, a zamierzone cele – osiągnięte.

SPRINT

W Agile prace są podzielone na mniejsze okresy, który nazywamy sprintami. Po każdym zakończonym sprincie dostarczymy Ci fragment produktu (nowa usługa, funkcjonalność), którą od razu możesz wdrożyć produkcyjnie.

1STAND UP

Codziennie rano spotykamy się na 10-15 minut, żeby porozmawiać o projekcie. To czas dzielenia się uwagami, przemyśleniami lub problemami, a także omówienie bieżących prac, które są realizowane przez zespół.

2CZYNNY UDZIAŁ KLIENTA

Agile wymaga zaangażowania, także Twojego. Wymagamy przynajmniej obecności na podsumowaniu sprintu. Dzięki temu Ty będziesz miał bieżące informacje o postępie prac, a my będziemy mogli planować dalszy rozwój produktu. Zrezygnowaliśmy z relacji klient-dostawca na rzecz partnerstwa, dzięki czemu z łatwością przychodzi nam dowożenie jakościowych projektów.

31-4 TYGODNIE

Wspólnie ustalimy, jak długie będziemy realizować sprinty. Najczęściej to okres 2 tygodni, co jest dobrym wyważeniem wdrożeń produkcyjnych.

1 2 3

TESTY

Prace testujemy na bieżąco, całościowo w wersji testowej i całościowo w wersji produkcyjnej. Dzięki temu eliminujemy ryzyko wystąpienia błędu, a także mamy możliwość wprowadzenia ostatnich korekt przed podjęciem decyzji o wdrożeniu efektów poszczególnych sprintów.

testy

POZYTYWNE

Jeżeli nasi testerzy nic nie wykryją, decyzja o wdrożeniu produkcyjnym należy już tylko do Ciebie.

NEGATYWNE

Błędy zdarzają się wszystkim. My dbamy o to, żeby o błędzie nie dowiedzieli się użytkownicy projektu i wycofujemy zmiany, zanim zostaną opublikowane.

bottom