Programujesz w Symfony i masz doświadczenie?
Dołącz do naszego zespołu!

Symfony Senior Developer

Obowiązki

  • projektowanie i implementacja systemów informatycznych,
  • rozwijanie istniejących systemów opartych o Symfony Framework,
  • przeprowadzanie code review powstającego w projektu,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagania

  • biegle poruszać się w PHP, OOP,
  • posiadać praktyczne umiejętności z zakresu wdrażania systemów opartych na Symfony: bundles, config, assets, console, dependency injection, form, routing, security, templating;
  • potrafić implementować wydajny i zadbany kod,
  • posiadać umiejętność testowania i dokumentowania kodu,
  • znać zagadnienie Continuous Integration projektów programistycznych,
  • pracować z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
  • posiadać wykształcenie techniczne,
  • radzić sobie w pracy w zespole,
  • mile widziane będzie doświadczenie w integracjach z takimi serwisami jak eBay, Amazon, PayPal oraz w przeprowadzaniu migracji pomiędzy systemami.

Praca w X-Coding?

Na naszej planecie wspólnie osiągamy wielkie rzeczy oraz wspieramy siebie w codziennych zadaniach i wzajemnym rozwoju.

Kariera - Umowa

Zatrudnienie umowa o pracę / B2B

Kariera - lokalizacja

Pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia

Kariera - rozwój

Możliwość rozwoju w innych technologiach i dziedzinach

Kariera - projekty

Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą

Aplikujesz?

Skorzystaj z formularza lub wyślij nam CV na adres:

Nie zapomnij wpisać nazwy stanowiska w wiadomości.