Sales Manager | Praca | X-Coding IT Studio

Jesteś dobry w pozyskiwaniu dużych projektów?
To właśnie Ciebie potrzebujemy!

Sales Manager

Twoja praca na stanowisku Sales Managera będzie polegała na obsłudze leadów i aktywnej sprzedaży rozwiązań oferowanych przez X-Coding IT Studio.Pracując na stanowisku Sales Managera, będziesz mógł pozyskiwać szanse biznesowe i rozwijać networking w Polsce jak i poza jej granicami!

Wymagania

Żeby dobrze sprawdzać się na stanowisku, powinieneś:

  • biegle znać język angielski,
  • być samodzielny i kreatywny,
  • znać branżę IT,
  • posiadać doświadczenie w branży e-Commerce,
  • posiadać doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,
  • interesować się nowymi technologiami oraz efektywnymi rozwiązaniami dla branży e-Commerce,
  • dobrze radzić sobie w pracy z klientami
  • umiejętnie negocjować i prowadzić prezentacje,
  • posiadać gotowość do podejmowania wyzwań oraz poszukiwania nowych możliwości,
  • posiadać gotowość do podróży służbowych .

Nasz zespół IT z pewnością pomoże Ci tam, gdzie zabraknie wiedzy technicznej. Ważne, że będziesz wyciągał słuszne wnioski i przekuwał je w skuteczną sprzedaż.

Twoje obowiązki

Na stanowisku Sales Managera Twoje obowiązki to:

  • nawiązywanie kontaktów z nowymi partnerami X-Coding IT Studio w Polsce i za granicą,
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji,
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów,
  • uczestnictwo w działaniach marketingowych X-Coding IT Studio,
  • bieżące monitorowanie rynku i konkurencji.

Praca w X-Coding?

Na naszej planecie wspólnie osiągamy wielkie rzeczy oraz wspieramy siebie w codziennych zadaniach i wzajemnym rozwoju.

Kariera - Umowa

Zatrudnienie umowa o pracę / B2B

Kariera - lokalizacja

Pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia

Kariera - rozwój

Możliwość rozwoju w innych technologiach i dziedzinach

Kariera - projekty

Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą

Aplikujesz?

Skorzystaj z formularza lub wyślij nam CV na adres:

Nie zapomnij wpisać nazwy stanowiska w wiadomości.

formularz-dekoracja