Magento nie ma dla Ciebie tajemnic?
To właśnie Ciebie potrzebujemy!

Magento Senior Developer

Obowiązki

  • projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych,
  • rozwijanie istniejących systemów opartych o Magento,
  • przeprowadzanie code review powstających elementów projektu,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Czujesz się mocny w PHP i nie wystraszyłeś się Magento, ale nie masz do tej pory większego doświadczenia w tym systemie? Nie szkodzi. Najważniejsza jest dla nas umiejętność dogłębnego rozumienia implementowanych rozwiązań zarówno od strony programistycznej jak i użytkowej.

Wymagania

  • biegle poruszać się w PHP, OOP,
  • znać wzorce projektowe wykorzystywane w Magento,
  • posiadać umiejętności implementacji integracji z systemami zewnętrznymi
  • (przy wykorzystaniu np. API REST, JSON),
  • dogłębnie rozumieć problemy wydajności jakie pojawiają się w projektach webowych
  • i znać możliwości ich rozwiązywania (np. systemy cache),
  • posiadać umiejętność testowania i dokumentowania kodu,
  • znać zagadnienie Continuous Integration projektów programistycznych,
  • pracować z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
  • posiadać wykształcenie techniczne,
  • radzić sobie w pracy w zespole.

Będzie też bardzo fajnie jeżeli wcześniej:

  • pracowałaś/eś z Magento (w wersji 1 lub 2), a przy tym:
    • implementowałaś/eś nowe moduły,
    • nadpisywałaś/eś funkcjonalności Magento,
    • wdrażałaś/eś szablony (zarówno gotowe jak i dedykowane, tworzone od zera),
  • wdrażałaś/eś systemy ecommerce,
  • masz doświadczenie w pracy w zwinnej metodologii,
  • pracowałaś/eś w zespołach powyżej 3 osób.

Praca w X-Coding?

Na naszej planecie wspólnie osiągamy wielkie rzeczy oraz wspieramy siebie w codziennych zadaniach i wzajemnym rozwoju.

Kariera - Umowa

Zatrudnienie umowa o pracę / B2B

Kariera - lokalizacja

Pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia

Kariera - rozwój

Możliwość rozwoju w innych technologiach i dziedzinach

Kariera - projekty

Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą

Aplikujesz?

Skorzystaj z formularza lub wyślij nam CV na adres:

Nie zapomnij wpisać nazwy stanowiska w wiadomości.