Szukamy Frontend Developera
znającego potrzeby nowoczesnego biznesu

Frontend Developer

Obowiązki

  • stylowanie nowych funkcjonalności w istniejących projektach,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • bliska współpraca z zespołem backendowym,
  • obsługa REST API.

Wymagania

  • mieć min. 2 lata doświadczenia, mile widziane wdrożenia e-commerce
  • bez problemu poruszać się w HTML5, CSS3,
  • dobrze znać framework Vue.js,
  • posługiwać się popularnymi bibliotekami JS (np. Lodash) oraz stosować dostępne na rynku pluginy oparte na JavaScript (Vuex, vue-router, i18n),
  • bez problemu tworzyć szablony Responsive Web Design,
  • umieć wykorzystywać preprocesory CSS (np. SCSS),
  • rozumieć potrzebę stosowania systemów automatyzacji pracy (np. Webpack),
  • mieć podstawowe poczucie estetyki ?,
  • być kreatywnym,
  • radzić sobie w pracy w zespole.

Praca w X-Coding?

Na naszej planecie wspólnie osiągamy wielkie rzeczy oraz wspieramy siebie w codziennych zadaniach i wzajemnym rozwoju.

Kariera - Umowa

Zatrudnienie umowa o pracę / B2B

Kariera - lokalizacja

Pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia

Kariera - rozwój

Możliwość rozwoju w innych technologiach i dziedzinach

Kariera - projekty

Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą

Aplikujesz?

Skorzystaj z formularza lub wyślij nam CV na adres:

Nie zapomnij wpisać nazwy stanowiska w wiadomości.