Mamy solidne podstawy,
żeby przekonać Cię do pracy u nas

(tak, przekonywanie powinno zadziałać w obydwu kierunkach!)

Będziesz miał okazję trafić do zgranego zespołu, pozytywnie nastawionego do codziennych wyzwań. A tych ostatnich jest naprawdę dużo. Zadbamy o to, żebyś pracował w poczuciu rozwoju osobistego, niezależnie, czy masz rok, czy 10 lat doświadczenia – na pewno czymś Cię zaskoczymy. Jeśli to Ty wyjdziesz z inicjatywą – tym lepiej! Obiecujemy, że zostanie to docenione. Atmosfera w pracy to bardzo ważny czynnik, ale na pewno niejedyny.

Kariera_obrazki-01

Lekcje języka
angielskiego

Począwszy od kontaktów z klientami, aż po tłumaczenie nowych sezonów „Game of Thrones” znajomość języków obcych jest niezwykle ważna i bardzo dobrze o tym wiemy. Jeżeli tylko najdzie Cię ochota na naukę bądź po prostu szlifowanie posiadanych umiejętności to zrobimy wszystko aby twój angielski stał się jeszcze lepszy.

Kariera_obrazki-02

Brak dress
codeu

W naszej firmie masz się czuć dobrze – to fundamentalna zasada! Twój własny styl nie tylko pozwoli Ci czuć się swobodnie, ale również wniesie nieco różnorodności. Podobno do ślubnego kobierca podchodzi się tylko raz i to wtedy musisz odziać wymagany ubiór.

Kariera_obrazki-03

Owoce
i słodycze

Każdy lubi schrupać dobre ciacho lub uraczyć się soczystym owocem, my zaś rozumiemy syndrom ciężkiego poniedziałku. Połączyliśmy te dwie kwestie i tydzień w naszej firmie rozpoczynamy dużą dawką smakołyków.

Kariera_obrazki-04

Zgrany
zespół

Siła firmy tkwi w ludziach, nie odwrotnie. W X-Coding możemy pochwalić się zgranym zespołem, który na pierwszym miejscu stawia wzajemną pomoc oraz życzliwość wobec siebie. Dzięki luźnemu podejściu nie borykamy się z problemem wewnętrznych konfliktów czy generowaniu niepotrzebnego stresu.

Kariera_obrazki-05

Ciekawe
projekty

Jeżeli mamy tylko możliwość wybieramy projekty, które pomimo zwiększenia umiejętności naszego zespołu będą zdecydowanie ciekawsze od reszty. Monotonia zabija kreatywność, która zaś ma bardzo duży wpływ na Twój przyszły rozwój w sektorze IT.

Kariera_obrazki-06

Biuro w centrum
miasta

Wszystkie drogi prowadzą do X-Coding, czy może brzmiało to inaczej? Nie mniej jednak znajdujemy się w centrum miasta, co zdecydowanie ułatwi Ci dotarcie do pracy czy późniejsze załatwienie wszystkich osobistych spraw, luźny spacer po wrocławskim rynku.

Kariera_obrazki-07

Różna formy
zatrudnienia

Pomyśl co będzie dla Ciebie korzystniejsze, Umowa o Pracę czy B2B, my natomiast obiecujemy, że pomożemy w wyborze odpowiedniej decyzji. Jeżeli powyższa zagwozdka zostanie rozwiązana, pozostanie nam tylko podpisanie umowy.

Kariera_obrazki-08

Elastyczne
godziny pracy

W naszym zespole znajdziesz ranne ptaszki, które rozpoczynają pracę bardzo wcześnie i wychodzą przed obiadem, jak i miłośników wyciskania z weekendu ile się tylko da. Zależy nam abyś do pracy przychodził wypoczęty i z uśmiechem na twarzy… a przecież godzina to tylko wskazówki na tarczy zegara.

Kariera_obrazki-09

Wspólna
integracja

Szybki meczyk w Fifę czy złote pieniste może zdziałać cuda – takie są wyniki naszych badań. Jako że nie bagatelizujemy opinii naszych wewnętrznych ekspertów, często organizujemy wspólne wyjścia, bądź po prostu jedząc pizze cieszymy się swoim towarzystwem.

Kariera_obrazki-10

Opieka
medyczna

Zależy nam, aby stan twojego zdrowia był na najwyższym poziomie, wiemy też, że wielomiesięczne oczekiwania do specjalisty to nie najlepsze rozwiązanie dla twojego organizmu. Nasz zespół ma dostęp do prywatnej opieki medycznej, która bardzo dobrze opiekuje się ich zdrowiem.

Kariera_obrazki_Obszar roboczy 50

Multisport

Nie samą pracą żyje człowiek, wiemy to z własnego doświadczenia, dlatego wspieranie zdrowych form spędzania wolnego czasu jest dla nas bardzo ważne. My gwarantujemy kartę Multisport, Ty wybierasz interesującą formę ruchu i wszyscy są szczęśliwi.

Oferty pracy

Żadna z propozycji nie jest odpowiednia? Wyślij CV i napisz dlaczego właśnie Ciebie potrzebujemy.

Wyślij CV