baner warstwa 1 baner warstwa 2 baner warstwa 3 baner warstwa 4 baner warstwa 5

Czego możesz się po nas spodziewać?

Kariera - kluczowe informacje

Dlaczego miałbyś do nas dołączyć?

Mamy masę powodów by przekonać Cię do pracy z nami!

 • Na naszej planecie mamy zgrane zespoły i kosmiczne projekty. Zadbamy o to byś mógł się rozwijać niezależnie czy masz rok, czy 10 lat doświadczenia – na pewno Cię czymś zaskoczymy.
 • Jeśli to Ty podzielisz się z nami swoją wiedzą – tym lepiej! Obiecujemy, że zostanie to docenione.
 • Planeta X-Coding sprzyja nawiązywaniu dobrych relacji i dołożymy wszelkich starań byś poczuł się jak u siebie już w pierwszym dniu!
 • Ci wspaniali ludzie

  Tworzymy środowisko, które jest wymagające i wspiera w dążeniu do celu. Dlatego otaczamy się ludźmi wyraźnie zaznaczającymi swoją obecność. To nasz tajny przepis na budowanie zaangażowanych i zintegrowanych zespołów. Stawiamy też na samoorganizację, unikając zbędnego mikrozarządzania. Nigdy nie mówimy o ludziach „zasoby”.

 • Elastyczne godziny pracy

  W naszym zespole znajdziesz ranne ptaszki, które rozpoczynają pracę bardzo wcześnie i wychodzą przed obiadem, jak i miłośników wyciskania z weekendu ile się tylko da. Zależy nam abyś do pracy przychodził wypoczęty i z uśmiechem na twarzy, bo przecież godzina to tylko wskazówki na tarczy zegara.

 • Ciekawe projekty

  Jeżeli mamy tylko możliwość wybieramy projekty, które będą dla Ciebie ciekawe i umożliwią Ci zwiększenie wiedzy o nowych technologiach. Monotonia zabija kreatywność, która zaś ma bardzo duży wpływ na Twój przyszły rozwój w sektorze IT.

 • Biuro w centrum miasta

  Jak to się mówi, “wszystkie drogi prowadzą do X-Coding” (mniej więcej ?). Mamy biuro w samym centrum pięknego Wrocławia (a przy tym miejsca parkingowe!), co zdecydowanie ułatwi Ci dotarcie do pracy czy późniejsze załatwienie osobistych spraw lub po prostu popołudniowy spacer po rynku.

 • Różne formy zatrudnienia

  Pomyśl co będzie dla Ciebie bardziej korzystne, umowa o pracę czy B2B? A masz jeszcze inny pomysł? Albo chcesz pracować na część etatu? Co człowiek, to inne potrzeby. My obiecujemy pomóc Ci dobrze wybrać i zaakceptować ten wybór. W końcu pracują ze sobą ludzie, a nie dokumenty.

 • Brak dress code

  W naszej firmie masz się czuć dobrze – to fundamentalna zasada! Twój własny styl nie tylko pozwoli Ci czuć się swobodnie, ale również wniesie nieco różnorodności. Nawet CEO w piątki przychodzi w t-shircie!

 • Owoce i słodycze

  Każdy lubi schrupać dobre ciacho lub uraczyć się soczystym owocem, my zaś rozumiemy syndrom ciężkiego poniedziałku. Połączyliśmy te dwie kwestie i tydzień w naszej firmie rozpoczynamy dużą dawką smakołyków.

 • Staramy się integrować

  Szybki meczyk w Fifę czy złote pieniste może zdziałać cuda – takie są wyniki naszych badań. Jako że nie bagatelizujemy opinii naszych wewnętrznych ekspertów, często organizujemy wspólne wyjścia, bądź po prostu jedząc pizze cieszymy się swoim towarzystwem.

 • Opieka medyczna

  Zależy nam, aby stan twojego zdrowia był na najwyższym poziomie, wiemy też, że wielomiesięczne oczekiwania do specjalisty to nie najlepsze rozwiązanie dla twojego organizmu. Nasz zespół ma dostęp do prywatnej opieki medycznej, która bardzo dobrze opiekuje się ich zdrowiem.

 • Lekcje języka angielskiego

  Począwszy od kontaktów z klientami, aż po tłumaczenie nowych sezonów „Game of Thrones”, znajomość języków obcych jest niezwykle ważna i bardzo dobrze o tym wiemy. Jeżeli tylko najdzie Cię ochota na naukę, bądź po prostu szlifowanie posiadanych umiejętności, to zrobimy wszystko, aby twój angielski stał się jeszcze lepszy.

 • Multisport

  Zdziwisz się, ilu jest u nas sportowych świrów. Poważnie. Dlatego Multisport to podstawa. Promujemy sportowy tryb życia i na pewno dostaniesz od nas zaproszenie na Bieg Firmowy.

 • Pizza day

  Poza cotygodniowymi dostawami do kuchni, łączy nas oficjalny posiłek wszystkich programistów świata – pizza. Nie ma walki o ostatni kawałek, starczy na pewno dla wszystkich!

Zapytaliśmy pracowników…

… i zgodzili się pomóc przekonać Cię, że warto z nami spróbować.

W XC pracuje 2 lata. Cenię sobie atmosferę i ludzi, którzy tworzą firmę. Współpracujemy na zasadzie życzliwości i wsparcia, więc transfer wiedzy jest naturalny, a to wpływa na komfort pracy. Nowe technologie to dla mnie rozwój zawodowy i jakość dla klienta. Polecam 🙂

Rafał, programista

Dzięki pracy w X-Coding mogę pogodzić pracę ze studiami. Elastyczne godziny pracy umożliwiają mi udział w zajęciach a dzięki różnorodnym projektom zdobywam nową wiedzę i rozwijam umiejętności.

Marcin, Android Developer

Duża szansa na rozwój, wyzwania, które na pewno nie pozwolą się nudzić. Poleciłbym pracę każdej osobie, która chce mieć możliwości wpływu na firmę i wykazania się inicjatywą. Duża doza samodzielności to zaleta, dla osób, które nie lubią być prowadzone za rękę.

Wojtek, Sales Manager

Praca w X-Coding?

Na naszej planecie wspólnie osiągamy wielkie rzeczy oraz wspieramy siebie w codziennych zadaniach i wzajemnym rozwoju.

Kariera - Umowa

Zatrudnienie umowa o pracę / B2B

Kariera - lokalizacja

Pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia

Kariera - rozwój

Możliwość rozwoju w innych technologiach i dziedzinach

Kariera - projekty

Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą

Aplikujesz?

Skorzystaj z formularza lub wyślij nam CV na adres:

Nie zapomnij wpisać nazwy stanowiska w wiadomości.

formularz-dekoracja