Wdrożenia e-Commerce B2C

B2C – e-Commerce dla Twoich klientów

Konkurencja w segmencie B2C nie śpi, a Klientów nie przyciąga już tylko bogaty asortyment oferowanych produktów. Konsumenci stawiają na sklepy internetowe, które oparte są na przydatnych funkcjonalnościach i łatwym procesie zamawiania – zakupy w kilku prostych krokach. Wiemy, jak stworzyć „wygodny” sklep B2C, do którego Klienci będą wracać, aby dokonać kolejnych zakupów.

Statystyki e-Commerce

E-Commerce to więcej niż tylko „sklep internetowy”. To przede wszystkim inwestycja i projekt, do którego potrzebujesz zaufanej i sprawdzonej agencji. Skorzystaj z naszego ponad 8-letniego doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań dla zaawansowanego e-biznesu.

Potrzebujesz wsparcia merytorycznego, pomocy w wyborze technologii i dostosowaniu ich do potrzeb Twoich użytkowników? Opowiedz nam o swojej sprzedaży i zobacz, jak przekuwamy ją w sukces w Internecie.

Sklep internetowy B2C dla Ciebie

Sprawdzone technologie, nasze doświadczenie w e-Commerce i Twoja wiedza o prowadzonym biznesie pozwolą nam stworzyć dla Ciebie sklep B2C, który będzie przynosił zyski. Nie chcemy i nie lubimy przekombinowanych rozwiązań. Inuicyjna obsługa i możliwość szybkich edycji po stronie osoby „opiekującej się” sklepem, to wyznacznik funkcjonalnego produktu.

W jaki sposób pomagamy firmom B2C sprostać swoim klientom?

Wygląd sklepu

Atrakcyjny wygląd

Wdrażamy sklepy, które cieszą oko Twoich klientów. To pierwszy krok (a w niektórych branżach, np. fashion, jeden z ważniejszych) do osiągania wysokich wyników sprzedażowych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy odpowiedzialni za projekt graficzny, czy dostarczysz nam swój design, dopilnujemy, żeby wszystko wyglądało idealnie. Zobacz też nasze usługi ux / design

Użyteczność sklepu

Strona prosta w obsłudze

Dobry sklep nie tylko jest ładny, ale także użyteczny. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest UX, koniecznie przeczytaj historię o kliencie poszukującym produktu na sklepowych półkach. Mówiąc krótko, zadbamy, aby goście Twojego sklepu z łatwością odnaleźli to czego potrzebują, a potem płynnie udali się ze swoim koszykiem wprost do kasy. Lubimy patrzeć, jak rośnie konwersja.

Marketing e-Commerce

Zaawansowany marketing

Kto nie lubi kuponów rabatowych? Poza zaletami oczywistymi z punktu widzenia konsumenta, mają one też wiele plusów dla firmy – pomagają pozyskać nowych klientów, budować relacje z obecnymi i szybciej finalizować zakupy. A to tylko początek rozwiązań marketingowych, które pomożemy Ci przygotować dla Twoich klientów.

Mobile commerce

Mobile-friendly

Niektóre z naszych sklepów odnotowują już ponad 50% udział ruchu z urządzeń mobilnych. To znak, że czas na zupełnie inne podejście sprzedażowe. Dlatego niezależnie od tego, czy będzie to aplikacja dedykowana, hybrydowa czy zostaniesz przy RWD – możesz na nas liczyć przy projekcie i wdrożeniu. Nie wiesz, jaką podjąć decyzję? Opisaliśmy to szerzej w usługach m-Commerce

Omnichannel B2C

Wsparcie omnichannel

Klienci oczekują spójnych doświadczeń zakupowych. Wdrażanie omnichannel to już nie tylko sposób na osiąganie przewagi konkurencyjnej, ale właściwie wymóg dla nowoczesnej firmy w segmencie B2C. Pomagamy opracować i skutecznie wdrożyć strategie omnichannel u naszych klientów. Tu dowiesz się więcej

Indywidualne rozwiązania

Indywidualne rozwiązania

Trudno być lepszym od innych, będąc taki jak wszyscy. Dlatego wdrażając Twój sklep, zwrócimy uwagę na rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć wyraźną przewagę nad konkurencją. Realizujemy tylko zaawansowane projekty, dlatego zaawansowane wymagania klientów to dla nas codzienna praca.

Sklep B2C – otwórz się na sprzedaż online

Nie daj się wyrzucić za burtę świata online. E-Commerce to jeden z najprężniej rozwijających się rynków na świecie – bądź jego częścią. Nasze realizacje opieramy na sprawdzonych technologiach. Projektujemy architekturę tak, aby w przyszłości móc dodawać kolejne funkcjonalności, które docenią Klienci. Dbając o naszych Klientów, myślimy o Twoim sklepie w dłuższej perspektywie. Twoja działalność związana jest z rynkiem B2B? Sprawdź, co możemy zaoferować Ci w tym segmencie – e-Commerce B2B.

Dlaczego powinieneś wdrażać z X-Coding?

Zobacz powody, dla których warto wybrać nas na Twojego nowego partnera wdrożeniowego:

Dlaczego XC - e-commerce

Jesteśmy agencja e-Commerce

Nasza główna działalność opiera się o e-Commerce. Dlatego nasze zespoły i procesy konstruujemy tak, żeby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku sprzedaży elektronicznej.

Dlaczego XC - doświadczenie

Doświadczenie

Pracujemy tylko na dużych projektach. Dlatego niezależnie od rozmiaru wdrożenia, będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i dostarczymy Ci wartość bez niespodzianek.

Dlaczego XC - wiedza

Znamy rynki

Realizujemy projekty międzynarodowe, co wymaga od nas doskonałej wiedzy o rynkach i potrzebach konsumentów. Nie tylko sami się uczymy, ale także chętnie dzielimy się wiedzą.

Dlaczego XC - pieniądze

Szanujemy pieniądze

Zwinne podejście do projektów pozwala nam na najlepsze wykorzystanie Twoich pieniędzy. Nie wyważamy otwartych drzwi i szukamy zawsze rozwiązań, które Ci się opłacą.

Nasze usługi

Sprawdź nasze rozwiązania e-Commerece

Przejdź do e-Commerce
Zapraszamy do kontaktu!
X-Coding Wrocław – Wdrożenia E-commerce B2C

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: