Wygląd Twojego sklepu
nie powinien być przypadkowy

Łatwy i prosty w obsłudze

Integracja - automatyzacja

Dokładnie taki powinien być każdy sklep internetowy. Pomijając indywidualny wygląd, nie będziesz wyróżniał się na tle konkurencji. Z kolei sklep nieużyteczny dla Twoich klientów będzie miał wpływ na ilość porzuconych koszyków (i samego sklepu).

Dlatego w X-Coding stawiamy na połączenie dobrego UX i designu, żeby rozwiązywać problemy Twoich klientów, zanim wystąpią. Ty zyskujesz za to piękne rozwiązanie, którym będziesz się chwalić.

Jak działa UX?

UX a offline

Wyobraź sobie, że jesteś sprzedawcą offline, a jeden z Twoich klientów właśnie prosi Cię o pomoc w odnalezieniu pewnego produktu. Prowadzisz go więc do odpowiedniej półki, opisujesz produkt, wskazujesz jego zalety, a następnie wspólnie z zadowolonym klientem zmierzacie do kasy, aby sfinalizować transakcję. Brzmi super, prawda?

UX w online

Teraz odwróćmy tę sytuację. Klient ma problem ze znalezieniem produktu, a Ty nie robisz nic, aby mu pomóc. Co więcej, sklepowe półki nie są jasno oznaczone i po kilku minutach poszukiwań zrezygnowany klient wychodzi ze sklepu…

Tak właśnie wygląda różnica pomiędzy dobrze zaprojektowanym UX a jego brakiem.

Design

Po zaprojektowaniu doświadczeń użytkownika przychodzi czas na stworzenie atrakcyjnej szaty graficznej. Zadbamy, aby wygląd Twojego sklepu:

Design e-Commerce
  • był zgodny z brandbookiem marki,
  • odpowiadał aktualnym trendom projektowania graficznego,
  • podobał się grupie docelowej,
  • wyróżniał się na tle konkurencji.

Jeśli chodzi o projektowanie graficzne, wiemy, że jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Dlatego nie namawiamy Cię, abyś uwierzył nam na słowo. Zamiast tego zajrzyj do naszej bazy wiedzy i zobacz projekty, które realizowaliśmy.

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: