Integracja e-Commerce to konieczność
w dojrzałym biznesie

Optymalizacja firmy

Dzięki połączeniu między różnymi systemami, z których korzysta Twoja firma, zyskujesz większą wydajność pracy przy tych samych zasobach.

Integracja - automatyzacja

Automatyzacja

Co jest dużym problemem dzisiejszych firm? Podstawowe, nieumyślne błędy ludzkie. Pomimo najszczerszych chęci Twoich pracowników i ogromnego zaangażowania wkładanego w wykonywane obowiązki, zdarzają im się pomyłki. Tam, gdzie można, powinieneś eliminować ryzyko błędu, automatyzując procesy za pomocą dobrze opracowanej integracji.

Integracja - optymalizacja procesów

Optymalizacja procesów

Szybszy przepływ informacji między różnymi systemami IT owocuje usprawnieniem procesów sprzedażowych, a to już wymiernie przekłada się na zadowolenie klienta (i Twoją sprzedaż!).

Integracja - kontrola firmy

Większa kontrola nad firmą

Integracja znosi potrzebę logowania się w kilku niezależnych systemach. Dzięki temu interesujące Cię informacje masz na wyciągnięcie ręki, co znacząco zwiększa Twoją kontrolę nad firmą.

Co integrujemy?

Na etapie projektowania strategii dobierzemy obiekty, które będą synchronizowane pomiędzy e-Commerce a Twoimi systemami IT. W zależności od potrzeb, skala i zakres integracji, się różnią, ale jest kilka stałych elementów, które weźmiemy pod uwagę:

  • informacje o klientach,
  • dane produktowe,
  • zamówienia,
  • stany magazynowe,
  • warunki handlowe klientów.

W zależności od danych, dobierzemy także sposób i częstotliwość wymiany danych tak, żeby jak najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

Doświadczony integrator

Za wyborem X-Coding przemawia przede wszystkim nasze doświadczenie. Praktycznie każdy projekt e-Commerce, w którym braliśmy udział, był związany z zaawansowaną integracją.

  • Integracje - Comarch ERP
  • Integracje - SAP
  • Integracje - Subiekt GT
  • Integracje - Wapro

Mamy doświadczenie w integracji najbardziej popularnych systemów, z których korzysta wiele polskich przedsiębiorców, m.in. SAP, Comarch ERP, WF-Mag i Subiekt GT. Nasze umiejętności doceniła firma Comarch, której jesteśmy dumnym partnerem.

Co jeszcze, oprócz naszego doświadczenia, możemy Ci zaoferować?

Nasze podejście do integracji

Przez lata wypracowaliśmy mechanizmy, dzięki którym nasze integracje są przede wszystkim niezawodne:

Kolejkowanie

Integrujemy systemy w taki sposób, aby Twój e-commerce i system ERP komunikowały się na bieżąco. Każde z zadań (np. przekazanie zamówienia do realizacji, aktualizacja stanu magazynowego) trafia do kolejki, gdzie wszystkie są po kolei wykonywane. Jeśli podczas realizacji jednego z nich wystąpi błąd, po 5 minutach system będzie ponawiał próby, a w panelu administracyjnym pojawi się informacje, że zadanie nie zostało wykonane i dlaczego.

Monitoring dla krytycznych aktualizacji

Mając stały dostęp do danych, możesz szybciej reagować na sytuacje kryzysowe. System powiadomi Cię też, kiedy wystąpi problem np. ze zgodnością stanów magazynowych.

Przewagi integracji XC

Ponawianie wywoływania i wywoływanie ręczne

Najczęściej dane z ERP aktualizują się raz na dobę (niektóre mniej ważne dane aktualizują się rzadziej). Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz i czasem potrzebujesz szybszej aktualizacji. Dlatego zapewnimy Ci możliwość ręcznego pobrania danych przed planowaną aktualizacją.

Raportowanie stanów produktów

Jasne informacje o każdym zamówieniu oraz powiadomienia o ewentualnych problemach to nie wszystko! O ustalonej częstotliwości (np. raz dziennie) będziesz otrzymywać też raport podsumowujący przepływ informacji między systemami. Konfigurujemy go tak, aby wyróżnić krytyczne informacje, dzięki czemu żaden z nich nie umknie Twojej uwadze.

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: