E-Commerce Growth Marketing

Wykorzystujemy dane do zapewniania stałych wzrostów w Twoim sklepie internetowym. Poznaj zespół growth marketing dedykowany dla rozwoju e-Commerce. Jedyny, którego będziesz potrzebować.

Porozmawiaj ze strategiem
Wzrosty w growth marekting

Strategia marketingowa dopasowana do wzrostu sprzedaży

E-Commerce to więcej niż tylko sklep internetowy. Dlatego, wykorzystując solidne dane, tworzymy taktyki, dzięki którym rośniesz na każdym etapie lejka marketingowego. Nasz zespół budujemy tak, żeby łączył wszystkie kompetencje, które potrzebne są do realizowania skutecznych kampanii marketingowych.

Dzięki temu będziesz sprzedawać więcej, lepiej i częściej.

Działania growth marketing
Proces zakupowy

Pomagamy w całym procesie zakupowym

Wiemy, że dobry wynik sprzedażowy wymaga zaangażowania na każdym etapie procesu zakupowego. Niezależnie od momentu:

 • świadomość (awareness),
 • zainteresowanie (interest),
 • decyzja (decision),
 • akcja (action),
 • utrzymanie (retention),

zaprojektujemy działania, które docenią Twoi klienci.

Nasze kompetencje

Wszystkie kompetencje, których potrzebujesz

Mamy doświadczenie we wszystkich obszarach marketingu, których będziesz potrzebował do zwiększania Twojej sprzedaży:

 • copywriting,
 • kreacja,
 • PPC,
 • SEO / SEM,
 • social media,
 • e-mail marketing,
 • automatyzacja,
 • etc.

Dzięki temu oszczędzasz, wydając pieniądze tylko na te obszary, których aktualnie potrzebujesz.

Zwinny zespół

Zwinny i zaangażowany zespół

Jesteśmy firmą agile. Dzięki pracy w sprintach szybko osiągniesz pierwsze efekty i dowiesz się, które działania przynoszą zysk i trzeba je skalować, a które nie dają założonych efektów.

Wiemy, że nowoczesny e-Commerce wymaga odpowiedniej dynamiki i to dokładnie to, na co możesz u nas liczyć. Nasi eksperci posiadają niezbędne know-how, żeby pomóc Ci rosnąć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasz e-book „Projektujemy marketing w e-Commerce” i dowiedz się, jak ważna jest odpowiednia strategia wzrostu w Twojej sprzedaży elektronicznej.

Proces growth marketingu

Zastanawiasz się, jak nasza współpraca będzie wyglądała na co dzień? Zobacz proces, dzięki któremu nasi klienci osiągają wyniki:

E-Commerce Growth Marketing z X-Coding

1. Rozmowa ze strategiem

Na początek – niezobowiązujące 15 minut Twojego wolnego czasu. Ta krótka rozmowa pozwoli nam poznać Twoje potrzeby i wyzwania, przed którymi stoi Twój sklep internetowy. Opowiesz nam też, czego już próbowałeś i z jakim skutkiem. Dzięki temu wspólnie określimy, czy w ogóle nas potrzebujesz.

2. Obszary współpracy

Gdy uznamy, że warto razem pracować, ustalimy zespół, bieżący cel i taktyki, które zapewnią Ci wzrost. Przygotujemy również zestaw wskaźników, dzięki którym będziesz mógł kontrolować efekty naszej pracy.

3. Strategia wzrostu

Szybkie wyniki i długoterminowy wzrost – to spodziewany efekt strategii, którą Ci przedstawimy. Wykorzystamy dane z Twojego sklepu, potencjał zespołu i wszystkie kanały, które mogą dać Ci najlepszy efekt.

4. Sprinty marketingowe

Przekładamy teorię na praktykę w ramach dwutygodniowych sprintów. To okres, w którym testujemy hipotezy, skalujemy sukcesy i możliwie szybko odcinamy porażki. Będziesz miał bieżący wgląd w to, jak nasza strategia wpływa na Twoją sprzedaż.

5. Ciągły kontakt

Wierzymy w twarde dane i takich powinieneś też od nas oczekiwać. Przez cały czas trwania współpracy będziemy wspólnie planować dalsze kroki i ustalać, które działania będą najlepsze dla Twojego biznesu.

Dlaczego my?

Od lat rozwijamy biznesy on-line. Dlaczego powinieneś powierzyć nam swój?

Dlaczego XC - e-commerce

Przede wszystkim e-Commerce

Na sprzedaży elektronicznej znamy się jak na niczym innym. Prawie 10 lat rozwijamy naszych klientów często w trudnych i konkurencyjnych branżach.

Dlaczego XC - dane

Zorientowani na dane

Wszystko, co robim, popieramy odpowiednimi wynikami. Dzięki temu nie musisz nam wierzyć, wystarczy rzucić okiem do odpowiedniego raportu.

Dlaczego XC - kompetencje

Odpowiednie kompetencje

Dobieramy zespół tak, by najlepiej odpowiadał potrzebom Twojego biznesu. Dzięki temu rozsądnie wydajesz pieniądze i zyskujesz najlepsze możliwe efekty.

Dlaczego XC - taktyki

Sprawdzone taktyki

Zweryfikowaliśmy już dziesiątki hipotez i wiemy, co działa, a czego lepiej nie ruszać. Dołóż do tego swoje przewagi konkurencyjne. Efekt? Stały wzrost na najbliższe lata.

Nasze usługi

Sprawdź nasze rozwiązania e-Commerece

Przejdź do e-Commerce
Zapraszamy do kontaktu!
X-Coding Wrocław – E-Commerce Growth Marketing

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: