Usługi E-Commerce | X-Coding IT Studio

Znamy się dobrze z
e-Commerce

Od lat wdrażamy rozwiązania, które sprzedają. Wiesz, dlaczego?

Dlaczego XC - doświadczenie

Mamy doświadczenie

Rozwijamy się razem z rynkiem. Działamy w e-Commerce tak długo, że pamiętamy nawet osCommerce. To wystarczający czas, żeby dziś z czystym sumieniem wdrażać systemy w które sami wierzymy i chcielibyśmy z nich korzystać.

Dlaczego XC - zyski

Generujemy zyski

Wiemy, że w biznesie ostatecznie liczą się zyski. Dlatego dbamy, aby sklepy naszych klientów je generowały – i robimy to dobrze. Nasz najlepszy sklep w miesiąc zarabia 3,5 miliona złotych.

Dlaczego XC - mvp

Optymalizujemy wydatki

Zawsze oferujemy MVP, czyli produkt o podstawowych funkcjonalnościach, które wystarczają, aby zaczął na siebie zarabiać. Pozwala to zoptymalizować koszty i szybciej uzyskać zwrot z inwestycji.

Dlaczego XC - pasja

E-Commerce to nasza pasja

E-Commerce to dla nas nie tylko sklep internetowy, ale przede wszystkim pasja. Nie zależy nam, aby sprzedawać same narzędzie i być „dostawcą”. Razem z naszymi klientami tworzymy rozwiązania, które skutecznie konkurują na rynkach. Zależy nam na efektach, z których wszyscy będziemy dumni.


Wdrożenie sklepu internetowego realizujemy zgodnie z potrzebami

Chcesz, aby Twój biznes zaistniał w sieci? Wiemy, że jest dla Ciebie ważny i oczekujesz indywidualnego planu na jego wdrożenie. Jesteśmy agencją e-Commerce, która do każdego projektu sklepu internetowego podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu, który zapewni sukces Twojej działalności.

E-commerce to praca zespołowa, a wdrożenia sklepów internetowych to procesy, na które składa się wiele działań. Znamy się na tym – na półce naszych osiągnięć znajdziesz wiele wyróżniających się sklepów internetowych, które nie tylko tworzyliśmy, ale wciąż mamy przyjemność rozwijać.

Na początku stawiamy na przemyślaną strategię. To ona wyznacza drogę, którą konsekwentnie kroczymy, aby oddać w ręce Twoich Klientów funkcjonalny, użyteczny i prosty w obsłudze produkt. Zależy nam na tym, aby Twój sklep dobrze sprzedawał. Stąd nasza propozycja dla Ciebie – growth marketing. Bazując na danych, podejmujemy działania marketingowe, których celem jest przyciągnięcie nowych zadowolonych Klientów. Nam też zależy na Twoim sukcesie!

E-Commerce to więcej niż tylko „sklep internetowy”

Nasze usługi są dopasowane do zaawansowanej i ambitnej sprzedaży elektronicznej. Zobacz, jak możesz na nas liczyć:


Platforma e-commerce dostosowana do Twojego biznesu

Jaka platforma sklepu internetowego sprawdzi się w sprzedaży online? Dla Twojego e-sklepu dobierzemy oprogramowanie, które spełni swoją rolę – szybki i łatwy sposób dodawania produktów, zarządzanie sklepem, intuicyjny system przyjmowania zamówień itp. Pomożemy Ci wyjść przed szereg i utrzeć nosa konkurencji, dodając funkcjonalności, które wyróżnią Twój e-sklep. Odpowiednia platforma e-commerce pozwoli Ci na rozbudowę swojej oferty, sprzedaż wielopoziomową i rozwój e-biznesu. Celem jest dostarczenie Ci narzędzi, które sprawią, że polubisz być online ze swoimi Klientami.

Wciąż zastanawiasz się, czy świat sprzedaży internetowej jest dla Ciebie? Daj się przekonać naszemu doświadczeniu i wiedzy. E-Commerce to nasza pasja!

Nie musisz nam wierzyć na słowo

Zobacz niektóre z projektów, które udało nam się zrealizować:

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: