Wdrażamy dedykowane apliakcje webowe, które pokochasz Ty i Twoi klienci

Trudno zbudować przewagę konkurencyjną bez nowoczesnych narzędzi. Z jednej strony to rozwiązania dla Twoich klientów, które dają Ci zysk, z drugiej – narzędzia, które automatyzują i ułatwiają Ci pracę na co dzień.

W X-Coding dbamy o obydwie strony biznesowego medalu. Możesz na nas liczyć nie tylko przy wdrożeniu, ale też na etapie opracowania koncepcji i zmian w Twojej organizacji.

Wspieramy firmy w najważniejszych obszarach funkcjonowania:

Aplikacje webowe - startupy

Startupy

Pomożemy Ci na etapie projektowania proof of concept, przygotowania prototypów, zaprojektowania i wdrożenia MVP. Oferujemy realizację aplikacji z szybkim time to market i optymalnym kosztem. Dzięki temu jak najszybciej będziesz mógł zacząć monetyzować swój biznes.

Aplikacje webowe - back office

Back office

Wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają i automatyzują pracę. Poznamy Twoją firmę, panujące w niej procesy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to, żeby Twój biznes mógł rosnąć bez zmartwień o narzędzia.

Aplikacje webowe - wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

E-Commerce to nie tylko sklep internetowy. To także zaawansowane procesy okołosprzedażowe, które wymagają dedykowanych rozwiązań. Obsługujemy zaawansowaną logistykę, monitoring sprzedaży i integrację między systemami. Twoja rola w procesie? Skupić się tylko na wynikach.

Proces wdrożenia

Pracujemy zwinnie, więc gwarantujemy zorientowanie na szybkie wyniki. Tak będzie powstawać Twoja aplikacja:

ikona 1

Scoping sessions

Iteracyjne dookreślanie celu i szczegółow projektowych pozwala na:

  • utrzymanie kosztu w ryzach,
  • szybkiego odpowiadania na potrzeby użytkowników,
  • skrócenia czasu wdrożenia.

Pracujemy w 2-tygodniowych sprintach i dokładnie tak często powinieneś oczekiwać małych sukcesów w Twoim projekcie.

ikona 2

Prototyp i kreacja

Aplikacja powinna być użyteczna i cieszyć oko. W końcu ktoś będzie jej musiał używać przez kilka godzin dziennie. Dbamy o to, żeby warstwa odpowiadała najbardziej wymagającym potrzebom użytkowników.

Jeśli szukasz oszczędności w zakresie grafik, zawsze możemy wykorzystać jeden z gotowych interfejsów.

ikona 3

Sprinty

Każdy sprint to wdrożenie małego kawałka funkcjonalności. Dzięki temu raz na dwa tygodnie otrzymasz działający produkt. Takie podejście powoduje, że po prostu wiesz, za co płacisz, a poszczególne działy w Twojej firmie będą mogły zacząć pracę w systemie jeszcze przed całkowitym wdrożeniem.

ikona 4

Wdrożenie i dalszy rozwój

Po wdrożeniu przychodzi czas na rozwój. Tak naprawdę w odniesieniu do procesu nic się nie zmienia. Jesteśmy jednak bogatsi o:

  • feedback użytkowników końcowych,
  • dane z monitoringu i analityki.

Nie zostawiamy naszych klientów po wdrożeniu.

Jeszcze się zastanawiasz?

Zobacz, dlaczego już wdrożyliśmy tyle dużych projektów:

Dlaczego XC
  • Kompleksowe wdrożenie – zlecasz projekt jednemu dostawcy i nic więcej Cię nie interesuje. Budujemy zespoły tak, żeby mogły zrealizować projekt od myśli na kartce papieru do pełnoprawnej funkcjonalności;
  • Jakość kodu – nad każdym projektem czuwa tech leader, który dba o jakość wdrożenia. Przy dużych projektach to wartość, której nie da się przecenić;Poza wdrożeniem pomożemy Ci z opracowaniem koncepcji, zmianami w procesach biznesowych w firmie i na magazynie, a później z ich realizacją.
  • Doświadczona agencja – realizujemy projekty duże i międzynarodowe. Umiemy odnaleźć się w środowisku „na wczoraj” i w projektach, na których oparty jest cały biznes naszych klientów;
  • Szanujemy czas i pieniądze – agile jest po to, żebyś zaczął odbierać zwrot z inwestycji jeszcze na etapie wdrożenia. Popełnisz mniej kosztownych błędów, a system będzie dokładnie taki, jak potrzebujesz.
Zapraszamy do kontaktu!
X-Coding Wrocław – Dedykowane aplikacje webowe

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: