Wdrożenia Magento i Rozwój | X-Coding IT Studio

Wdrożenia i Rozwój Magento 1/2 – zatrudnij specjalistów do Twojego projektu

Wdrożenia Magento to ponad 75% naszych projektów. To narzędzie, które wykorzystujemy od samego początku założenia X-Coding. Przez tyle lat udało nam się ustanowić kompetentne zespoły specjalistów, dla których Twoje potrzeby to prawdopodobnie codzienność.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz programisty (body leasing), całego zespołu (team leasing), czy po prostu zlecić cały swój projekt (outsourcing), jesteśmy jedynym partnerem, którego będziesz potrzebował.

Wykorzystujemy Magento do najważniejszych segmentów:

Magento - B2B

Magento B2B

Rozumiemy naturę i mamy doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B. Zaprojektujemy dedykowane rozwiązania tak, żeby Twoja sprzedaż odzwierciedlała sposób, w jaki pracujesz z kontrahentami.

Magento - B2C

Magento B2C

Wdrożymy dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom użytkowników w Twojej grupie docelowej. Wykorzystanie Magento w segmencie B2C to gwarancja stabilności i rozwoju na lata.

Magento - Omnichannel

Wdrożenia Omnichannel

Wiemy, jak ważna jest strategia omnichannel w nowoczesnej sprzedaży. Mamy doświadczenie w projektowaniu rozwiązań, które pracują na rzecz świetnego customer experience.

Planujesz wdrożenie nowego projektu w oparciu o Magento?

Możesz powierzyć nam część lub zlecić kompleksowe wykonanie. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

Strategia i nowy wygląd

Każde zaawansowane wdrożenie wiąże się z opracowaniem strategii. Pomożemy Ci zaplanować wdrożenie tak, żebyś nie wydawał pieniędzy dwa razy. Zaproponujemy też najlepsze rozwiązania, które przydadzą się w Twoim projekcie.

Dobre wdrożenie to takie, które nie tylko działa, ale przede wszystkim sprzedaje. Dlatego przedstawimy Ci także niebanalne rozwiązania wizualne i użytkowe.

Indywidualne rozwiązania

Prawdziwą pracę nasz zespół zaczyna tam, gdzie kończą się możliwości Magento. Wdrożymy dedykowane rozwiązania tak, żebyś osiągnął rzeczywistą przewagę konkurencyjną.

Wiemy, że nie ma sensu wyważać otwartych drzwi. Dlatego przed rozpoczęciem prac zawsze staramy się wykorzystać gotowe moduły a Tobie oszczędzić zbędnych wydatków.

Wdrożenia nowych projektów

Frontend Development

Masz piękny design i szukasz teamu, który perfekcyjnie przełoży go na działający sklep? Mamy doświadczonych frontend developerów, którzy wiedzą, jak wdrożyć idealny szablon dla popularnych przeglądarek, zadbać o RWD, a w razie potrzeby zaimplementować PWA.

Integracje

Duży projekt to zazwyczaj skomplikowane integracje. Te projektowane przez nas cechuje:

 • niezawodność,
 • raportowanie,
 • możliwość kolejkowania i ponawiania

i wiele innych, przez które zapewniamy naszym klientom spokój.

Chcesz rozwijać swój sklep na Magento?

Jeśli Twój projekt stanął w miejscu albo po prostu czujesz potrzebę zmiany, skorzystaj z naszego doświadczenia:

Audyt kodu

Długo rozwijane Magento wiążę się z ryzykiem, że w projekcie urósł dług technologiczny. Code review to codzienna czynność w naszej pracy, więc możesz zamówić u nas audyt kodu Twojego sklepu.

Optymalizacja wydajności

Magento ma opinię niewydajnego rozwiązania. Bliżej prawdy jest stwierdzenie, że niewiele firm umie odpowiednio wdrożyć Magento. Przyspieszymy Twój sklep do standardu wymaganego przez klientów.

Migracja do Magento 2

Nowa wersja Magento to rewolucja w segmencie e-Commerce. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zobacz ebook w naszej bazie wiedzy. A jeśli będziesz pewny – pomożemy Ci w migracji sklepu.

Nowa grafika Twojego sklepu

Czujesz, że Twój sklep wymaga odświeżenia? Pomożemy Ci z refreshem, wykorzystując nowoczesne technologie i możliwości przeglądarek internetowych.

Zmiana agencji

Nie będziemy mówić źle o konkurencji. Czasami po prostu zmiana jest potrzebna. Pomożemy Ci przejść przez ten proces tak, żebyś nie utracił danych ani tempa rozwoju. Robiliśmy to już wielokrotnie.

Współpraca z X-Coding?

Dzięki naszemu podejściu podejściu nasi klienci zyskują przewagę nad swoją konkurencją — mają zaufanych partnerów biznesowych, a inni tylko firmę wdrożeniową.

Magento - doświadczenie

Mamy odpowiednie doświadczenie

 • Skupiamy się na wdrażaniu skutecznej sprzedaży, a nie tylko narzędzi. Dzięki temu firmy rosną z nami średnio 30% r.r.;
 • Sklepy internetowe działające w oparciu o Magento (1.x i 2.x) to aż 75% wszystkich naszych wdrożeń e-Commerce. Wiemy, jak dobrze wdrożyć Magento;
 • Bezproblemowo przeprowadzimy Cię przez proces wdrożenia, doradzimy najlepsze rozwiązania i stworzymy dodatkowe funkcjonalności, których potrzebujesz.
Magento - duże wdrożenia

Pracujemy na dużych wdrożeniach

Większość naszych projektów to duże wdrożenia, które zmieniają charakter sprzedaży firm zlecających nam projekt. Dzięki takiemu zaufaniu dziś nie boimy się zaawansowanych wdrożeń Magento, integracji, a także skalowania na dużą sprzedaż.

„Kompleksowość” to w X-Coding nie tylko buzzword, ale codzienność naszej pracy.

Magento - wiedza

Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach

Pomimo wiedzy, którą już mamy, nie pozwalamy sobie osiadać na laurach i chętnie ją poszerzamy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i umiemy wykorzystać tę wiedzę na korzyść naszych klientów.

Poza edukowaniem siebie, bierzemy czynny udział w poszerzaniu wiedzy na rynku, publikując know-how i dzieląc się naszym doświadczeniem.

Magento - partnerzy

Jesteśmy zaufanymi partnerami naszych klientów

Na koniec zostawiliśmy to, co najważniejsze — mamy świetne relacje z naszymi klientami. Jesteśmy partnerem, nie zleceniobiorcą, co niesie ze sobą szereg korzyści:

 • bierzemy odpowiedzialność za efekt projektu, a nie tylko dowiezienie rozwiązania;
 • szukamy optymalnych rozwiązań i oszczędności budżetu;
 • poznajemy Twoją firmę tak, żeby swobodnie rozmawiać o Twoim biznesie z Twoimi klientami.

Przykładowe scenariusze wdrożeń Magento

W X-Coding do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Na swoim koncie mamy wdrożenia Magento dla Klientów z segmentu B2C i B2B. Poznaj bliżej trzy wybrane realizacje, które wymagały od naszego zespołu zróżnicowanego zaangażowania oraz wiedzy na temat Magento i jego wdrożenia. Poniższe opisy wraz z określeniem liczby godzin zakładają przygotowanie pełnych założeń biznesowych. Nie uwzględniają jednak rozwoju, który po wdrożeniu trwa najczęściej przez cały czas funkcjonowania sklepu.

Prosty sklep dla branży odzieżowej

Jeden z naszych Klientów stawiał pierwsze kroki w branży fashion. Potrzebował sklepu internetowego na start, który będzie sprzedawał, a w przyszłości rozwinie skrzydła i poszerzy funkcjonalności. Wybrał Magento ze względu na możliwość dalszego rozwoju w e-Commerce.

Projekt wymagał:

 • wdrożenia podstawowego Magento 2 z gotowym szablonem,
 • drobnej korekty stylistycznej,
 • przebudowy karty produktu,
 • wdrożenia kilku dodatkowych modułów (m.in. zaawansowane promocje, lookbook, moduł checkoutu, płatności online).

Pozostałe rzeczy nie wystąpiły (na przykład nie było jeszcze ERP, z którym mielibyśmy się zintegrować), a Klient aktywnie pomógł – konfiguracja sklepu, wprowadzenie oferty produktowej. Czasochłonność wdrożenia Magento i pozostałych założeń projektu wyniosła około 600 godzin.

Proste B2B dla dostawcy elementów przenoszenia napędu

Przykładem projektu o średnim budżecie może być jedno z naszych wdrożeń B2B. Firma potrzebowała wdrożenia Magento do obsługi sprzedażowej swoich kontrahentów. Te działania były częścią zmiany wizerunkowej, dzięki której firma miała zyskać w kanale online, a docelowo rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne.

Projekt wymagał od nas:

 • dedykowanych projektów dla najważniejszych stron w serwisie,
 • znacznych modyfikacji po stronie front-endu,
 • wdrożenia mechanizmów typowych dla handlu między firmami: subkonta, limit kredytowy, zapytania ofertowe, obsługa opiekuna handlowego,
 • integracji z ERP (cała obsługa zamówień odbywała się w zewnętrznym systemie).

Czasochłonność wdrożenia Magento i pozostałych założeń projektu wyniosła około 2500 godzin.

Platforma sprzedaży dla międzynarodowego dostawcy z sektora biznesowego

Odważne projekty to dla nas wyzwanie. Jesteśmy przygotowani do ich wdrożenia. Międzynarodowy Klient to jeden z większych graczy, dla których realizowaliśmy projekt. Założenia były skomplikowane i wymagały od nas dużego nakładu pracy:

 • wdrożenia czterech indywidualnych sklepów w kilku wersjach językowych dla poszczególnych grup asortymentowych,
 • indywidualnych projektów graficznych dla wszystkich brandów,
 • wdrożenia PWA,
 • obsługi funkcji B2B — wiele koszyków, indywidualne ceny, ofertowanie, subkonta, faktury, limit kredytowy,
 • zaawansowanych konfiguratorów dla kilku grup produktowych,
 • integracji z silnikiem cen, ERP, WMS i PIM,
 • zmiany sposobu działania wielu elementów Magento i dodatkowych, indywidualnych funkcji.

Czas wdrożenia wyniósł w przypadku tego Klienta około 9000 godzin.

Podsumowanie

Magento i jego odpowiednie wdrożenie to nie tylko praca z oprogramowaniem. Właściwe przygotowanie sprzedaży elektronicznej to suma trzech składników: dobrego produktu, właściwej strategii i rzetelnej, profesjonalnej firmy wdrożeniowej. To także inwestycja, która – jeśli zostaną spełnione trzy powyższe warunki, przyniesie oczekiwane zyski.

Chcesz oszacować koszty wdrożenia Twojego sklepu internetowego? Skontaktuj się z naszą agencją. Pomożemy Ci zająć właściwe miejsce w świecie e-Commerce. 

Zapraszamy do kontaktu!
X-Coding Wrocław – Wdrożenia Magento

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: