Szukasz doświadczonych Symfony Developerów do Twojego projektu?

Dlaczego postawiliśmy na Symfony?

Rynek frameworków webowych jest bardzo duży. Jeśli wybrałeś Symfony i szukasz programistów do realizacji, nie mogłeś lepiej trafić. My wybraliśmy Symfony z kilku powodów:

Od lat jest rozwijany i używany przez profesjonalistów

Wybieramy technologie, które sprawdziły się w dużych projektach. Symfony, będąc jednym z najbardziej popularnych frameworków PHP, skupiło wokół siebie grono fachowców co jest dużym zabezpieczeniem na następne lata rozwoju projektu.

Jest bezpieczny

Popularność i wykorzystanie w tak dużej liczbie projektów powoduje, że rynek miał szansę zweryfikować bezpieczeństwo Symfony. To ważne, żebyś nie ryzykował swoimi danymi.

Symfony development

Jest wydajny

Po Symfony sięgają firmy realizujące projekty o wysokich wymaganiach pod względem wydajności aplikacji. Biorąc pod uwagę skalę projektów, które realizujemy, to dla nas bardzo ważny parametr.

Dziś jest standardem

Symfony to dziś rozwiązanie Open Source na miarę standardu. W X-Coding wierzymy w otwartoźródłowe rozwiązania i swobodę wyboru dostawcy. Decydując się na projekt w Symfony, inwestujesz w rozwiązanie, a nie technologię samą w sobie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Symfony - nowa aplikacja

Nowa aplikacja internetowa

Wspieramy cały proces projektowania aplikacji – od ustalania zakresu (tzw. scoping session), przez projektowanie graficzne, wdrożenie interfejsu użytkownika i logiki aplikacji, po monitoring, utrzymanie i rozwój. Do Twojej dyspozycji oddamy zespół, który:

  • sam się organizuje,
  • autentycznie lubi to, co robi,
  • dowozi wartość w projekcie,
  • jest odpowiedzialny za wartość, a nie zadania.
Symfony - rozwój

Rozwój systemów

Masz już system i dziesiątki nowych pomysłów? A może obecny dostawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków tak, jak powinien?

Znamy ten problem i mamy doświadczenie w przejmowaniu opieki i rozwoju systemów. Robiliśmy to już wielokrotnie. Zapewniamy przy tym, że cały proces odbędzie się bez szkody dla Twojego biznesu.

A co jeśli za jakiś czas znów podejmiesz decyzję o zmianie zespołu? No cóż, jeśli coś pójdzie nie tak, zostawimy Cię z dokumentacją, a umowa zobowiąże nas do wdrożenia w projekt następnego dostawcy.

Symfony - migracje

Migracja ze starego systemu

Jeśli podjąłeś decyzję, że czas odświeżyć projekt Twojego systemu, Symfony to bardzo dobry wybór. Pomożemy Ci przejść przez zmianę oprogramowania, a także idącą za tym zmianę organizacyjną. Zaplanujemy prace tak, żeby po kolei przełączać działy, nie tracąc przy tym danych.

Programiści Symfony z X-Coding

Programiści Symfony - doświadczenie

Mamy odpowiednie doświadczenie

Wybieramy Symfony do większości projektów webowych, które prowadzimy. Mamy doświadczenie w zaawansowanych wdrożeniach dedykowanych systemów dla firm.

Programiści Symfony - rozliczenia

Elastyczny zespół

Pracujemy w modelu projektowym i body-leasing. Dlatego masz swobodę wyboru, w jakiej formie potrzebujesz nas do swojego projektu

Programiści Symfony - kompleksowość

Kompleksowa realizacja

Robimy projekty od A do Z. Poza backendem, możesz zlecić nam zaawansowany frontend development (i przy okazji design) Twojej aplikacji.

Programiści Symfony - optymalizacja

Projektujemy skalowalne rozwiązania

Dbamy o to, żeby nasze rozwiązania były szybkie i zoptymalizowane pod duży ruch. Obsługujemy serwisy z >5000 jednoczesnych sesji.

Programiści Symfony - agile

Jesteśmy zwinni

Pracujemy w Agile i rozliczamy się w modelu Time and Material, dzięki czemu możemy zacząć „od zaraz”. Poza tym będziesz miał zawsze bieżący wgląd w koszt projektu.

Programiści Symfony - bezpieczeństwo

Bezpieczne rozwiązania

Jesteśmy wyczuleni na bezpieczeństwo Twoich danych. Pilnujemy, żeby nikt nie uzyskał dostępu do nieuprawnionych obszarów.

 
Zapraszamy do kontaktu!
Poznaj X-Coding – doświadczony software house z Wrocławia

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: