Programiści Android / iOS
dla Twojego projektu

Kompleksowo wdrażamy aplikacje mobilne – Android i iOS

Mamy doświadczenie we wdrażaniu aplikacji związanych z m-Commerce i WMS. Zobacz, jak zrealizujemy Twój projekt:

Rozpoczęcie projektu

Opracowanie zakresu projektu

Wdrożenie Twojej nowej aplikacji mobilnej zaczyniemy od oszacowania czekających nas prac. Mocno skupimy się na tym, aby produkt wniósł realną wartość w życie jego przyszłych użytkowników, a także w Twój biznes. Zadbamy też o szybkie dostarczenie MVP — produktu o funkcjonalnościach wystarczających, aby zaczął się zwracać.

UX i projektowanie graficzne

Najpierw opracujemy funkcjonalności Twojej aplikacji i zadbamy, aby była maksymalnie prosta w obsłudze, a potem przyjdzie czas na smaczki — ubranie jej w atrakcyjną i unikalną oprawę wizualną.

Proces wdrożenia

To zazwyczaj najdłuższy — ale też najbardziej efektywny! — etap projektu. Czas wprowadzić wszystkie założone funkcjonalności. Pomoże w tym Agile — metodyka, w której pracujemy. Mówiąc w skrócie, polega ona na bieżącej ewaluacji projektu, szybkiemu dostosowaniu się do zachodzących zmian. W efekcie otrzymasz produkt, który odpowiada aktualnym wymaganiom Twoim, Twoich klientów i Twojej branży.

Testowanie

Testowanie to istotny etap, którego nie warto pomijać. Wierzmy, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”, a budżet zainwestowany w rzetelnie przeprowadzone testy aplikacji zaoszczędzi Ci w przyszłości wydatków na wprowadzanie zmian „na żywym organizmie”.

Rozwój

Masz już gotową aplikację? No cóż, to dopiero początek. Przed Tobą stoją już kolejne wyzwania. Pomożemy Ci się z nimi uporać:

  • monitorując potencjalne błędy,
  • wspierając w przypadku ich wystąpienia,
  • doradzając przy opracowywaniu strategii dalszego rozwoju.

Dlaczego warto wdrażać z nami?

4 powody, dla których powinieneś postawić na współpracę z X-Coding

Ludzie

Wiemy, że dobra atmosfera w pracy owocuje świetnymi projektami. W X-Coding nie tylko podchodzimy z pasją do każdego zadania, ale też po prostu lubimy pracować ze sobą i z naszymi klientami.

Technologie

Dobrze dobrany stack technologiczny to dla nas podstawa udanego wdrożenia. Dbamy, aby nasza wiedza zawsze była aktualna i odpowiadała zapotrzebowaniom rynku.

MVP

Minimum Viable Product to właściwa droga, jeśli zależy Ci na szybki zwrocie z inwestycji. Zawsze oferujemy naszym klientom to rozwiązanie.

Agile

Metodyka zwinna świetnie współgra z naszą wizją pracy. Większość nowoczesnych firm IT od dawna pracuje w Agile. Zaciekawiony? Chętnie opowiemy Ci więcej o nim więcej.

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: