Specjaliści Magento
do Twojej dyspozycji

Więcej niż e-Commerce

Magento to kluczowa technologia, na której opieramy nasze wdrożenia. Dzięki temu możemy zaoferować pełny wachlarz usług, który spełni Twoje oczekiwania:

Opracowanie strategii

Przemyślana strategia sprzedaży, a później wdrożenia, to podstawa rozwoju każdej firmy. Wspólnie przeanalizujemy zastaną sytuację i opracujemy plan na przyszłość tak, żebyś nie wydawał pieniędzy dwa razy.

UX / Design

Dobre wdrożenie to takie, w efekcie którego sklep sprzedaje. Zapewnimy Twoim klientom wygodę użytkowania i niebanalne rozwiązania estetyczne.

Dedykowane rozwiązania

Tam, gdzie kończą się możliwości Magento (i gotowych modułów), zaproponujemy dedykowane rozwiązania. Dzięki temu dostosujemy Magento do Twoich potrzeb (a nie odwrotnie).

Integracje

Projektujemy zaawansowane integracje, które usprawnią Twoje procesy biznesowe. Zapewniamy też „plan B” na wypadek awarii środowiska, by zachować spójność danych.

Utrzymanie i rozwój

Zapewniamy utrzymanie infrastruktury z pełnym monitoringiem środowisk. W międzyczasie chętnie pomożemy Ci w wytyczaniu rozwoju Twojego sklepu internetowego.

Zmiana partnera technologicznego

Cóż, takie sytuacje się zdarzają. Pomożemy Ci w zakończeniu współpracy z dotychczasową agencją, przejmiemy środowiska i zapewnimy, że wszystko odbędzie się „bezboleśnie”.

Dla kogo pracujemy?

Mamy doświadczenie w handlu elektronicznym w różnych sektorach:

Magento - B2B

B2B

Rozumiemy naturę i mamy doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B. Zaprojektujemy dedykowane rozwiązania tak, żeby Twoja sprzedaż odzwierciedlała sposób, w jaki pracujesz z kontrahentami.

Magento - B2C

B2C

Wdrożymy dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom użytkowników w Twojej grupie docelowej. Wykorzystanie Magento w segmencie B2C to gwarancja stabilności i rozwoju na lata.

Magento - Omnichannel

Omnichannel

Wiemy, jak ważna jest strategia omnichannel w nowoczesnej sprzedaży. Mamy doświadczenie w projektowaniu rozwiązań, które pracują na rzecz świetnego customer experience.

3 powody do współpracy z X-Coding

  • Skupiamy się na wdrażaniu skutecznej sprzedaży, a nie tylko narzędzi. Dzięki temu firmy rosną z nami średnio 30% r.r.
  • Sklepy internetowe działające w oparciu o Magento (1.x i 2.x) to aż 75% wszystkich naszych wdrożeń e-Commerce. Wiemy, jak dobrze wdrożyć Magento
  • Bezproblemowo przeprowadzimy Cię przez proces wdrożenia, doradzimy najlepsze rozwiązania i stworzymy dodatkowe funkcjonalności, których potrzebujesz.
Magento - duże wdrożenia

Pracujemy na dużych wdrożeniach

Większość naszych projektów to duże wdrożenia, które zmieniają charakter sprzedaży firm zlecających nam projekt. Dzięki takiemu zaufaniu dziś nie boimy się zaawansowanych wdrożeń Magento, integracji, a także skalowania na dużą sprzedaż.

„Kompleksowość” to w X-Coding nie tylko buzzword, ale codzienność naszej pracy.

Magento - wiedza

Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach

Pomimo wiedzy, którą już mamy, nie pozwalamy sobie osiadać na laurach i chętnie ją poszerzamy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i umiemy wykorzystać tę wiedzę na korzyść naszych klientów.

Poza edukowaniem siebie, bierzemy czynny udział w poszerzaniu wiedzy na rynku, publikując know-how i dzieląc się naszym doświadczeniem.

Magento - partnerzy

Jesteśmy zaufanymi partnerami naszych klientów

Na koniec zostawiliśmy to, co najważniejsze — mamy świetne relacje z naszymi klientami. Jesteśmy partnerem, nie zleceniobiorcą, co niesie ze sobą szereg korzyści:

  • bierzemy odpowiedzialność za efekt projektu, a nie tylko dowiezienie rozwiązania;
  • szukamy optymalnych rozwiązań i oszczędności budżetu;
  • poznajemy Twoją firmę tak, żeby swobodnie rozmawiać o Twoim biznesie z Twoimi klientami;

Dzięki takiemu podejściu nasi klienci zyskują przewagę nad swoją konkurencją — mają zaufanych partnerów biznesowych, a inni tylko firmę wdrożeniową.

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: