Skorzystaj z doświadczonych frontend developerów w Twoim projekcie

Nowoczesny frontend to więcej niż CSS + HTML

Nowoczesny frontend to dziś aplikacje same w sobie. Nasze usługi obejmują tworzenie zaawansowanych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem najbardziej aktualnych technologii (m.in. Vue.js, AngularJS czy React). Dzięki temu zyskujesz aplikację, która jest szybka, łatwa w utrzymaniu i publikowaniu zmian.

  • Dzięki oddzieleniu logiki od warstwy prezentacji, aplikacje frontendowe pozwalają na lepsze utrzymanie projektu. Wpływa to też pozytywnie na procesy produkcyjne.
  • Przeglądarki internetowe potrafią coraz więcej. Obliczanie danych i logika stojąca za samym interfejsem dzieje się dzisiaj po stronie użytkownika, dzięki czemu potrzebujesz mniej zasobów serwerowych.
  • Nowoczesny frontend pozwala na pracę off-line, a następnie przesyłanie danych w momencie dostępu do internetu. Szczególnie zyskają na tym pracownicy mobilni.
Frontend Development - dlaczego
  • Przez to, że aplikacja ładuje się tylko raz, a później pobiera małe porcje danych, użytkowanie jest dużo wygodniejsze, a praca — bardziej płynna.
  • Dzięki coraz większej integracji przeglądarek z urządzeniami, na popularności zyskuje technologia PWA. Sprawia to, że nie będziesz musiał utrzymywać natywnych aplikacji mobilnych. Więcej informacji o PWA znajdziesz na podstronie m-Commerce.
  • JavaScript to jedna z bardziej popularnych technologii. Korzystając z niej nie będziesz miał kiedyś problemów ze zmianą dostawcy usług, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Szukasz doświadczonego zespołu?

Nasi frontendowcy czekają na Twój projekt. Zobacz, dlaczego wdrażać go z nami:

Frontend Development - technologie

Nowoczesne technologie

Wspieramy najnowsze technologie frontendowe i staramy się być na bieżąco z nowinkami. Gwarantujemy, że Twoja aplikacja będzie pracowała na najbardziej optymalnym stacku technologicznym. Zaawansowane aplikacje webowe do dla nas codzienność.

Frontend Development - backend

Wiemy, jak to wszystko scalić

Poza frontend developerami wspieramy także cały backend development (głównie Symfony, chociaż korzystamy też z innych technologii). Dlatego możemy Cię wesprzeć w całym procesie projektowym.

Frontend Development - pwa

Promujemy PWA

Coraz większy sens ma pisanie aplikacji frontendowych tak, żeby obsługiwały klientów na komputerach i urządzeniach mobilnych. Odpowiednie zaprojektowanie aplikacji i wykorzystanie technologii PWA (Progressive Web App) pozwala na zaprojektowanie aplikacji dla wszystkich na raz.

Wiemy, że „ma ładnie wyglądać”!

Na koniec poruszymy jeszcze jeden istotny dla Ciebie temat. Przykładamy dużo uwagi do estetyki interfejsu. Dbamy, aby nasze rozwiązania:

Frontend development
  • były zgodne z brandbookiem marki,
  • odpowiadały aktualnym trendom projektowania graficznego,
  • wyświetlały się poprawnie na nowoczesnych przeglądarkach internetowych,
  • skalowały się w urządzeniach mobilnych.
 
Zapraszamy do kontaktu!
X-Coding Wrocław – Software house z doświadczeniem wdrożeniowym

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: