Wdrażaj Akeneo z jednym
z pierwszych oficjalnych partnerów

Kto skorzysta na Akeneo?

Wdrożenie PIM w Twojej organizacji to szereg korzyści.

Ty

W szczególności, jeśli prowadzisz sprzedaż wielokanałową, współpracujesz z różnymi producentami lub chcesz wprowadzić strategię omnichannel w swojej firmie — co gorąco rekomendujemy! Akeneo pomoże Ci usprawnić procesy we wszystkich powyższych obszarach.

Twoi klienci

Twoi obecni i przyszli klienci z pewnością docenią spójną i kompletną informację produktową we wszystkich kanałach. Dzięki Akeneo pomożesz im dokonywać dobrych wyborów zakupowych i zminimalizujesz ilość zwrotów towarów.

Twoi pracownicy

To co do tej pory ręcznie musiał wprowadzać lub uzupełniać Twój pracownik, dzieki Akeneo dzieje się automatycznie, a Twoi pracownicy zyskują czas na inne działania.

Jak wdrażamy Akeneo

Rozpoczęcie projektu

Analiza źródeł danych i struktury kanałów sprzedaży

Wdrożenie rozpoczniemy od przeanalizowania sytuacji zastanej. Pozwoli to znaleźć najlepsze rozwiązania i przyspieszy czas pracy na kolejnych etapach.

Projektowanie struktury danych w Akeneo

Na podstawie rzetelnie przeprowadzonej analizy zaprojektujemy proces przepływu informacji, system hierarchizacji danych, ich normalizacji i standaryzacji.

Integracja ze źródłami danych i kanałami sprzedaży

Czas zabrać się za wdrożenie zaplanowanych rozwiązań. Czas trwania tego etapu zależy od ilości kanałów i jakości źródeł danych.

Automatyzacja i optymalizacja procesów

Wierzymy, że automatyzacja i optymalizacja to klucz do sprawnego funkcjonowania każdego biznesu. Bez tego kroku nie ma mowy o jego skalowaniu.

Wdrożenie pracowników w nowy system

Na koniec zadbamy, aby nowy system zarządzania informacją produktową był prosty w obsłudze i zrozumiały dla Twoich pracowników.

Jak Akeneo, to tylko z X-Coding

Zobacz, czemu powinieneś skorzystać z naszych usług:

Jesteśmy partnerami Akeneo

Jako jedna z zaledwie trzech firm w Polsce możemy pochwalić się partnerstwem z Akeneo. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami PIM, a nasi klienci mają dostęp do informacji z pierwszej ręki.

Łączymy z e-Commerce

Mamy doświadczenie w integrowaniu Akeneo z popularnymi systemami e-Commerce. Wiemy jak wdrożyć Akeneo w Twojej sprzedaży tak, aby przyniosło jak najwięcej zysków.

Rozwijamy i personalizujemy

Wdrożenie to dopiero początek! Potrafimy tworzyć i dodawać nowe funkcjonalności oraz modyfikować obecne. Dzięki temu Twój PIM będzie skrojony na miarę.

Potrafimy integrować

Mamy doświadczenie w integrowaniu Akeneo z różnymi źródłami danych jak np. katalogami produktów (IceCat), systemami klasy ERP oraz innymi.

Budujemy strukturę danych

Samo wprowadzenie informacji produktowych to za mało. W X-Coding zadbamy o przejrzystą strukturę danych, aby zarządzanie nimi było jeszcze łatwiejsze.

Akeneo - Ziggy

Mamy Ziggyego!

Najlepsze zostawiliśmy na koniec! 😉

Do naszej rodziny X-Coding należy Ziggy — oficjalna maskotka Akeneo. Ta urocza hydra na co dzień dba o to, abyśmy dostarczali naszym klientom jak najlepsze rozwiązania PIM, a po pracy — odpoczywa i zwiedza świat wspólnie z nami.

Chcesz osobiście poznać Ziggyego i porozmawiać o możliwościach, jakie Akeneo wniesie do Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Jak możemy pomóc?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Możesz także napisać lub zadzwonić: