Zarządzaj firmą
efektywniej

Development

Wiemy, jak ważne jest skuteczne zarządzanie rozwijającymi się projektami. Dzięki temu łatwiej jest identyfikować potencjalne oszczędności oraz możliwości rozwoju. Dlatego oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.

arrow
Kompleksowe usługi IT

Technologie

W zależności od potrzeb korzystamy z wielu dostępnych na rynku technologii. Wśród wybieranych przez nas najczęściej rozwiązań preferujemy m.in.:

arrow
Android
PHP
iOS
Java
Symfony2
LESS
jQuery
MySQL
Grunt
Redis
HTML5
CSS3
JS
Magento
Angular
SaSS

Realizacje

Nasze doświadczenie owocuje wieloma zadowolonymi klientami. Zobacz, co już udało się nam osiągnąć.

arrow
 • Obsługa sprzedaży
  i magazynu lidera branży wyposażenia wnętrz

  Nowa odsłona sklepu

  Głównym powodem wdrożenia nowego oprogramowania usprawniającego procesy sprzedażowe był wzrost ilości zamówień, spowodowany ekspansją firmy na rynki zachodnie. Stanęliśmy przed zagadnieniem automatyzacji w zarządzaniu zamówieniami (spływającymi z wielu kanałów jednocześnie) oraz optymalizacji logistyki w firmie. Był to proces konieczny dla utrzymania dynamiki rozwoju firmy.

  W efekcie wdrożyliśmy narzędzie wspierające całą działalność firmy, począwszy od przyjęcia zamówienia (kanały Ebay / Allegro / Amazon / Offline), przez proces kompletacji, aż po wysyłkę. Oprogramowanie zostało także zintegrowane z wewnętrznymi systemami firmy (m.in. Subiekt GT). Ważną rolę spełniła także część funkcjonalności odpowiadająca za pracę kolektorów, co kilkukrotnie przyspieszyło wszystkie prace na magazynie.

 • Wdrożenie systemu B2B
  dla NetPack Sp. z o.o.

  NetPack

  Głównym celem inwestycji było zwiększenie wolumenu sprzedaży przy jak największej automatyzacji procesu realizacji zamówień. Naszym zadaniem było wdrożenie internetowego kanału sprzedaży klientom biznesowym, który jednocześnie będzie wspierał cały proces produkcyjny, od momentu przyjęcia zamówienia do wysyłki gotowego produktu.

  Kompleksowa analiza funkcjonowania przedsiębiorstwa i kilkanaście miesięcy prac technicznych zaowocowały w narzędzia, które zoptymalizowały główne procesy biznesowe, a także udrożniły poszczególne stanowiska i wzmocniły możliwości firmy w zakresie kompleksowej analityki procesów produkcyjnych. Dodatkowo udało nam się scentralizować zarządzanie projektami z wszystkich kanałów sprzedaży, jakimi dysponuje firma.