x-coding-clutch

X-Coding liderem e-Commerce w rankingu Clutch

Od blisko dekady w X-Coding IT Studio pomagamy wdrażać i rozwijać sprzedaż online — i są tego efekty. Klienci cenią sobie pracę z nami, czego skutkiem ubocznym jest m.in. wyróżnienie jako liderzy e-Commerce w rankingu Clutch.

Dla przypomnienia: Clutch to platforma zbierająca opinie o firmach, która doceniła nas także w ubiegłym roku.

Tym razem znaleźliśmy się na 7 miejscu w kategorii Development (Ecommerce), o czym Clutch wspomniał też w notce prasowej, podsumowującej ranking.

Czym zasłużyliśmy na tytuł lidera? W naszej opinii — ciężką pracą i zrozumieniem dla rynku e-Commerce, ale zobaczmy też, co do powiedzenia mają nasi klienci.

X-Coding IT Studio stosuje dedykowane, kreatywne podejście do developmentu. Oferują doskonałe umiejętności współpracy

— tak podsumował współpracę z nami Account Manager Elmark Automatyka.

Nowa strona ma lepsze opisy produktów i intuicyjny UX. Oba z tych usprawnień pomogły zwiększyć sprzedaż i poziom satysfakcji klientów. Sprawny, komunikatywny i efektywny workflow X-Coding sprawił, że prowadzenie projektu stało się bezproblemowym doświadczeniem.

— to z kolei słowa CEO Fitness.Shop.pl

xcoding it studio clutch

Swoją pozytywną opinię o X-Coding wyraził też Manifest — siostrzana witryna Clutch, która wymienia nas jako jednego z najlepszych projektantów stron internetowych w Polsce. Zyskaliśmy też miano jednej z wiodących polskich firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych na Visual Objects — kolejnej siostrzanej stronie poświęconej firmom kreatywnym.

Jesteśmy bardzo dumni z ponownego wyróżnienia przez Clutch. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez naszego świetnego zespołu i klientów. Jesteśmy wdzięczni za współpracę z tak wspaniałymi ludźmi.

— podsumowuje CEO X-Coding IT Studio, Marek Kich.

Nic dodać, nic ująć! Nasza radość z pozytywnych opinii klientów nie maleje z roku na rok. W nadchodzącym 2020 roku również dołożymy wszelkich starań, aby przedsiębiorcy wciąż cenili współpracę z nami.