uruchomienie-instagrama-pc-przegladarce

Uruchomienie Instagrama na PC (w przeglądarce)

Wpis dedykuję wszystkim, którzy pracują przy social media, a w szczególności tym zwiększającym zasięgi i zbierającym serduszka na Instagramie. Zdarza się, że szukamy wygodniejszej formy dodania postu lub po prostu znaleźliśmy się w kłopotliwej sytuacji – musimy wrzucić post na Instagram, służbowy smartfon gdzieś się zapodział, instalowanie emulatorów nie wchodzi w grę, zapomnieliśmy dostępu do firmowego panelu zarządzającego social media… a czas goni jak zwykle.

Dzisiaj prosty, ale przydatny sposób, jak uruchomić Instagram w przeglądarce, aby posiadał wszystkie interesujące nas opcje nieodbiegające od aplikacji mobilnej.

Światła, logowanie, akcja!

Tutaj nie odkryje niczego innowacyjnego – pierwszym krokiem jest uruchomienie przeglądarki internetowej, wejście na stronę Instagrama i zalogowanie się na interesujące nas konto. Nic więcej.

Instagram na PC Logujemy się do naszego profilu

Czas pogrzebać w opcjach

Drugim krokiem jest skorzystanie z dobrodziejstwa zwanego funkcją „zbadaj” (można ją uruchomić w Google Chrome stosując skrót Ctrl+Shift+I). W górnej części odnajmujemy pola, w których wybieramy z listy interesujący nas model smartfona – ja wybrałem Pixela.

Instagram na PC Wybieramy opcję z przegladarki Instagram na PC Na liście znajdziemy nasz ulubiony smartfon

Możemy działać

To tyle! Już możemy korzystać z dobrodziejstw mobilnej wersji Instagrama w naszej przeglądarce bez konieczności instalacji dodatkowych komponentów i rezygnacji z funkcji aplikacji mobilnej.

Instagram na PC Opcję nie różnią się od tych z aplikacji

Może zdarzyć się sytuacja, że po zmianie rozdzielczości opcje nie pojawią się. W takim wypadku pomoże odświeżenie strony.

Wielkie dzięki za poświecenie tej krótkiej chwili na zapoznanie się z moim wpisem. Mam nadzieję, że opcja kiedykolwiek przyda się podczas trudnej sytuacji. Dzięki i do następnego!

Pobierz najnowszy e-book o e-commerce