Jak zbadać swoja stronę? | X-Coding IT Studio

Jak zbadać swoja stronę?

20.07.2017 / / E-Commerce

Uwielbiam chwilę jak ta, gdy po miesiącach ciężkiej pracy dzieło któremu poświeciliśmy tak dużo czasu jest gotowe do opublikowania – coś wspaniałego. Tym razem spoglądamy w kierunków osób, które posiadają swój mały czy też duży e-biznes i chcą dowiedzieć się jak poprawić jego funkcjonowanie.

Rozwińmy temat publikacji

Badanie stron internetowych ma wielkie znaczenie dla rozwoju biznesu. Dzięki informacjom zawartym w naszej publikacji dowiecie się o dostępnych technikach badania stron, ich funkcjonowaniu w środowisku e-Commerce. Nie będę zdradzał więcej szczegółów, wszystkiego dowiedzie się pobierając „Jak zbadać swoja stronę?„. Odnośnik znajduje się na dole strony.

Poznajmy naszych ekspertów i twórców

Jak zawsze nie zabrakło komentarza osób, którzy na co dzień obcują w danym temacie. W drugiej publikacji w eksperckiej loży zasiadają:

Serdecznie podziękowania dla ekspertów prosto od ekipy twórców:

…i moja skromna osoba Konrad Kryłowicz (PR/Marketing Manager) – link do profilu Linkedin

Zapraszam do pobierania

Dziękuję bardzo za każde pobranie oraz udostępnianie naszej publikacji. Będę wdzięczny za feedback z Waszej strony, to przyczyni się do zwiększenia jakości kolejnych wersji, które pojawią się już w niedalekiej przyszłości.

Jak zbadać swoją stronę?