opinie-o-x-coding

Opinie o X-Coding, czyli dlaczego warto z nami pracować

Lubimy myśleć, że w X-Coding IT Studio mamy wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć sukces. Mamy zespół ponad 40 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wrodzone przywiązanie do jakości i doświadczenie w konsekwentnym doskonaleniu usług i produktów, które tworzymy i dostarczamy naszym klientom. Niezależnie czy potrzebujesz platformy e-Commerce, strony internetowej czy też aplikacji mobilnej — możesz na nas liczyć.

Nieustannie pracujemy na swoją reputację, jeśli chodzi o wsparcie w rozwoju naszych partnerów biznesowych, dlatego zawsze cieszą nas ich opinie. Dzięki sukcesowi, który udało nam się osiągnąć, zostaliśmy docenieni przez Clutch — platformę zbierającą opinie i recenzje o firmach, opartą na Washington D.C — w ich rocznym raporcie na temat najlepszych dostawców usług B2B w Polsce. Zostaliśmy również zauważeni przez siostrzaną stronę Clutch, The Manifest, jako czołowi twórcy stron internetowych w Polsce.

Możemy z dumą powiedzieć, że nasi klienci zostawili same pozytywne opinie na naszym profilu Clutch:

„W X-Coding współpracowaliśmy z ludźmi, którzy znali nasze potrzeby, w tym z dyrektorem ds. rozwoju, który zajmował się budowaniem strategii; grafikiem i menedżerem marketingu, który przekształcił nasze pomysły w identyfikację wizualną” – wspomina jeden z klientów, opisując zakres obowiązków naszego zespołu. „Nowe logo pomogło nam ulepszyć identyfikację wizualną naszej firmy i sprawiło, że wyglądamy profesjonalnie. Teraz robimy lepsze pierwsze wrażenie podczas spotkań w naszej siedzibie oraz kiedy rozdajemy nasze materiały marketingowe”.

„Nasza współpraca z X-Coding odbywała się w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze. Przeprowadzili wiele konceptualnych spotkań i informowali nas o każdej decyzji” – opowiada jeden z naszych klientów. „Doceniłam ich entuzjazm do projektowania i umiejętność podejścia do każdego klienta jak do indywidualnego biznesu. Przez cały czas trwania projektu byliśmy dobrze traktowani i nigdy nie wątpiliśmy w wyniki zespołu. Już po pierwszych ustaleniach wiedzieliśmy, że powierzymy X-Coding nasz projekt”.

Inny klient powtórzył podobne pochwały co do kalibru naszej pracy i zarządzania projektami: „Nasza współpraca z X-Coding IT Studio rozpoczęła się w decydującym momencie dla naszej firmy. Aby rozwinąć działalność, musieliśmy zbudować lepszy system informatyczny, który automatyzowałby rosnącą liczbę elementów obsługi klienta i procesów sprzedaży… Szybka i wydajna ekspansja naszej firmy nie byłaby możliwa bez specjalistów z X-Coding IT Studio. Nasza współpraca zaowocowała intuicyjnym systemem, który działa szybko i niezawodnie. Chociaż nie mogę ujawnić żadnych danych, mogę powiedzieć, że nowy system wywarł wrażenie zarówno na naszych klientach, jak i pracownikach. **Wszystko działa lepiej*”.

Te i inne recenzje można znaleźć na naszym profilu Clutch — platformie, która kompiluje i analizuje dane, takie jak obecność na rynku i wywiady z klientami, aby szeregować i oceniać firmy takie jak my. Jesteśmy zaszczyceni, że pojawiliśmy się na stronie Clutch i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą przekonać się o jakości naszych usług na własnym przykładzie.