co-nowego-w-swiecie-e-commerce-7

Co nowego w świecie e-Commerce? #7

Kolejny tydzień oznacza kolejną porcję wiedzy i nowości ze świata e-Commerce. Tradycją stało się już, że pod koniec każdego tygodnia przygotowujemy dla Was podsumowanie najciekawszych artykułów, które pozwolą wam popatrzeć na swój biznes z innego punktu widzenia. Zapraszamy!

3 najczęściej popełniane błędy w projektach e-commerce B2B

Uczmy się na błędach i to nie tylko swoich. To podstawa w dążeniu do sukcesu. W tym artykule mamy szansę poznać najczęstsze błędy skazujące projekty e-sklepów B2B na niepowodzenie.

Więcej informacji tutaj

Unifikacja systemów sprzedaży B2B/B2C

Wszyscy jesteśmy już przyzwyczajeni do konwencji, która wskazuje, że sklepy B2B powinny być oddzielone od systemów sprzedażowych B2C. Jednak jak wskazują badania, kontrahenci firmowi wcale nie popierają takiej polityki. Z tych wniosków korzysta już Amazon, który łączy sprzedaż B2B i B2C w jednym systemie.

Czytaj więcej

Wykorzystanie AI w systemie e-Commerce

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się kwestia wykorzystania AI i systemów samouczących się do optymalizacji sprzedaży. Temat zainteresował także Magento. Team Magento opisał podstawy AI i możliwości jego wykorzystania.

Link do artykułu

Zanim wybierzesz swoją platformę sprzedażową

Wybór platformy sprzedażowej jest jednym z najistotniejszych działań na początku Twojej e-biznesowej ścieżki. Źle przeprowadzony może przekreślić Twoje szanse na sukces. Kluczowe jest, aby na początku określić swoje potrzeby a dopiero wówczas zbadać je w kontekście konkretnych rozwiązań sprzedażowych. Artykuł na łamach Seen24 pomoże Ci w tej kwestii.

Przeczytaj więcej

Pobierz najnowszy e-book o e-commerce