co-nowego-w-swiecie-e-commerce-5

Co nowego w świecie e-Commerce? #5

Szykuje się bardzo emocjonujący weekend dla fanów piłki nożnej, na boisku o puchar świata powalczą reprezentacje Chorwacji i Francji. Walka o trzecie miejsce pozostała dla Anglii i Belgii – to będą bardzo ciekawe starcia. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorem, przypomnijmy sobie co ostatnio wydarzyło się w świecie e-Commerce.

Jak zmierzyć zyski z inwestycji w kampanie social media?

Jak zmierzyć efektywność kampanii marketingowych w odniesieniu do zainwestowanych pieniędzy czy spędzonego czasu? To dość istotne pytanie, które zadaje sobie niejedne marketer. Poniżej artykuł, który w pięciu punkach jak zmierzyć ROI.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Darmowe testy A/B – Google Optimize

Kolejny artykuł również będzie skupiał się na marketingu. Znajdziesz w nim podpowiedzi jak w darmowy i efektywny sposób tworzyć testy A/B za pomocą Google Optimize.

Stwórz darmowy test A/B

Jak wygenerować większy ruch organiczny na landing page?

W punkcie trzecim pochylimy swoje głowy nad sposobem pozyskiwania kontaktów za pomocą pojedynczych podstrony promocyjnych – landing page. Artykuł opowie jak wygenerować większy ruch organiczny na podstronie.

Czytaj więcej

Amazon i eBay na szczycie niemieckiego e-Commerce

Amazon, eBay i eBay Classifieds mają łącznie 66-procentowy udział w niemieckim rynku e-Commerce. Każdy inny sklep internetowy z listy 50 najlepszych nie może nawet przekroczyć 3-procentowego udziału w rynku.

Dowiedź się więcej