Co nowego w świecie e-commerce? #2

22.06.2018 / / E-Commerce

Witajcie w następnej porcji newsów z branży sprzedaży elektronicznej. Dzisiaj trochę o social mediach, kondycji sprzedaży w innych krajach i krótko o tym, co możesz zrobić, żeby lepiej wypadać w Google Shopping.

Miliard aktywnych użytkowników Instagrama

Instagram, jako jedna z najbardziej popularnych aplikacji social, rośnie w siłę. Jak łatwo się domyślić, wraz z tym rośnie liczba aktywnych użytkowników wciąż. Trudno uwierzyć, że to, co kiedyś było prostą aplikacją, dziś przyciągnęło już miliard użytkowników.

Odnośnik do artykułu

Facebook dodaje nowe funkcje do wideo

Facebook nie chce najwyraźniej przegrać w wyścigu na funkcjonalności z Instagramem i innymi popularnymi aplikacjami. Amerykański gigant zachęca użytkowników coraz to nowszymi funkcjonalnościami. Tym razem dostajemy sekcję wideo.

Facebook Quiz

Odnośnik do artykułu

Jak usprawnić Google Shopping?

Nie powinieneś nigdy ignorować potęgi Google. Szczególnie w e-Commerce, gdzie często dobra pozycja jest Twoim być albo nie być. Z pomocą przychodzi Google Shopping, po który warto sięgnąć, żeby lepiej pokazywać swoją ofertę produktową. Jednak jak go usprawnić, czy są na to jakieś sposoby/pomysły?

Odnośnik do artykułu

173tyś. e-sklepów we Francji

Federacja handlu elektronicznego Fevad policzyła około 173 000 aktywnych witryn internetowych we Francji. Jest to wzrost o 10 procent w porównaniu z rokiem wcześniejszym, kiedy we Francji było 157 273 aktywnych witryn handlowych.

Odnośnik do artykułu

Pobierz najnowszy e-book o e-commerce