co-nowego-w-swiecie-e-commerce-2

Co nowego w świecie e-commerce? #2

Witajcie w następnej porcji newsów z branży sprzedaży elektronicznej. Dzisiaj trochę o social mediach, kondycji sprzedaży w innych krajach i krótko o tym, co możesz zrobić, żeby lepiej wypadać w Google Shopping.

Miliard aktywnych użytkowników Instagrama

Instagram, jako jedna z najbardziej popularnych aplikacji social, rośnie w siłę. Jak łatwo się domyślić, rośnie też liczba aktywnych użytkowników. Trudno uwierzyć, że to, co kiedyś było prostą aplikacją, zbudowało miliardową społeczność.

Link do artykułu

Facebook dodaje nowe funkcje do wideo

Facebook nie chce przegrać w wyścigu o funkcjonalności z Instagramem i innymi popularnymi aplikacjami. Amerykański gigant zachęca użytkowników coraz to nowszymi funkcjonalnościami. Tym razem dostajemy sekcję wideo.

Link do artykułu

Jak usprawnić Google Shopping?

Nie powinieneś nigdy ignorować potęgi Google. Szczególnie w e-Commerce, gdzie dobra pozycja jest Twoim być albo nie być. Z pomocą przychodzi Google Shopping, po który warto sięgnąć, żeby lepiej pokazywać swoją ofertę produktową. Jak go usprawnić?

Link do artykułu

173tyś. e-sklepów we Francji

Federacja handlu elektronicznego Fevad policzyła około 173 000 aktywnych witryn internetowych we Francji. Jest to wzrost o 10 procent w porównaniu z rokiem wcześniejszym, kiedy we Francji było 157 273 aktywnych witryn handlowych.

Link do artykułu

Pobierz najnowszy e-book o e-commerce