co-nowego-w-swiecie-e-commerce-1

Co nowego w świecie e-Commerce? #1

Dzisiaj rozpoczynamy nową serie na blogu, w której będziemy dzielili się nowinkami ze świata e-Commerce i nie tylko. Co miesiąc będziemy zbierać dla Was artykuły warte uwagi i dzielić się z nimi w serii artykułów, którą nazwaliśmy „Co nowego w świecie e-Commerce”. Liczymy również na Wasz udział – jeżeli znajdziecie artykuł, który może zainteresować innych, podeślijcie w komentarzu lub skorzystajcie z zakładki kontakt.

Belgowie wydali aż…

… 2.73 bilionów EURO w pierwszym kwartale 2018 roku. To ogromna zmiana na plus w stosunku do identycznego okresu z poprzedniego roku, który był niższy o 12%. Jest to świetny przykład na to, że obecna sytuacja w e-Commerce jest dopiero początkiem przygody z wirtualnym światem sprzedaży – wszystko jeszcze przed nami.

Link do artykułu

10 największych błędów, jakie popełniają początkujące firmy

Porady powinny zawsze płynąć z ust człowieka, który swoją ciężką praca doszedł do sukcesu, a jego bogate doświadczenie pozwoli innym wyciągnąć trafne wnioski. Podobnie jest z panem Michałem Sadowskim (Brand24), osobą dobrze znaną w polskiej branży marketingowej – dlatego też dedykuję mu to miejsce.

Facebook eksperymentuje z testami A/B

Po ostatnich złych doświadczeniach, Facebook wyciąga rękę do marketerów, którzy powoli odsuwają się od tego portalu. Rozpoczęły się testy A/B dla postów. Czy to zachęta dla marketingowców od ekipy Marka Zuckerberga?

Link do artykułu

Linkedin dobrym miejscem do reklam B2C?

Na koniec zostawiam historię Linedina, początków reklam B2C i szoku, jakiego doznał Dr Geraint Evans, gdy spostrzegł się, że portal biznesowy, który był miejscem do odnalezienia nowej pracy, staje się „bardziej na luzie”.

Link do artykułu

Pobierz najnowszy e-book o e-commerce