100-jedno-pytanie-o-twoj-nowy-e-commerce

100 i jedno pytanie o Twój nowy e-Commerce

Przez ostatnich kilka miesięcy ciężko pracowaliśmy nas stworzeniem pierwszej własnej publikacji, którą możecie pobrać w linku na samym dole strony, o nazwie „100 i jedno pytanie o Twój nowy e-Commerce”.

Nieco więcej o publikacji

Publikacja „100 i jedno pytanie o Twój nowy e-Commerce” powstała dla osób posiadających e-sklep. Celem było wskazanie pytań, które warto sobie zadać w kontekście rozwijania e-Commerce. Jest to lista, którą warto przeczytać, odhaczając zrealizowane punkty, niezrealizowane porządnie przemyśleć. Zapewne zapytacie, czemu nie daliśmy odpowiedzi na żadne z zadanych pytań? Pomimo że wspólnie tworzymy e-Commerce, do każdego z biznesów powinno podchodzić się indywidualnie. Zmiana, która zadziałała na sklep „A”, będzie niefortunna dla sklepu „B”.

Twórcy i loża ekspertów

Na wstępie chciałbym podziękować ekspertom, którzy mieli swój wkład w powstanie publikacji (kolejność według kategorii):

oraz dla twórców „100 i jedno pytanie o Twój nowy e-Commerce”:

  • Marek Kich (CEO) – LinkedIn
  • Maciej Harbuz (CTO) – LinkedIn
  • Małgorzata Pieczenko-Kruszyńska (Graphic Designer) – LinkedIn

i moja skromna osoba – Konrad Kryłowicz (PR/Marketing Manager) – i oczywiście mój LinkedIn

Pobierz ebook

Oczywiście zachęcam do pobrania oraz podzielenia się swoją opinią na temat stworzonej publikacji. Będzie nam niezwykle miło otrzymać od Was feedback, który w przyszłości pomoże nam stworzyć jeszcze lepsze dzieło.

Pobierz e-book