Migracja do Magento 2 – lista dobrych praktyk

Przejdź przez migrację sklepu gruntownie przygotowany!

E-book „Migracja na Magento 2 – lista dobrych praktyk” pomoże Ci spojrzeć na migrację sklepu ze wszystkich najważniejszych perspektyw. Sprawdź, jak najlepiej się do niej przygotować i uniknąć katastrofy.

Pobierz darmowy e-book
Migracja do Magento 2 - lista dobrych praktyk

Dlaczego warto przeczytać?

Migracja do Magento 2 to o wiele bardziej skomplikowana sprawa, niż mogłoby się wydawać. Przeczytanie tego e-booka pomoże Ci zmierzyć się z procesem bez utraty pieniędzy i nerwów.

Magento 2 - o czym pamiętać

Nieważne czy jesteś w trakcie, czy przed migracją. Informacje zawarte w publikacji pokażą Ci, o czym musisz pamiętać, żeby wdrożenie zakończyło się sukcesem.

Magento 2 - uporządkowana wiedza

Chcesz się upewnić, że o wszystkim pamiętasz? Nasza publikacja to uporządkowana wiedza w jednym miejscu, do której możesz wrócić w każdej chwili.

Magento 2 - dodatkowe materiały

Dodatkowe materiały, które uzupełnią Twoją wiedzę. Oprócz e-booka dostaniesz od nas artykuł oraz nagranie webinaru, które stworzą jedną spójną całość.

Eksperci wydania

Do napisania e-booka „Migracja do Magento2 – lista dobrych praktyk” zaprosiliśmy ekspertów i praktyków e-Commerce:

Autor - Wojciech Zarzeka

Wojciech Zarzeka

Owner, RIV

Autor - Dawid Sadulski

Dawid Sadulski

Head Of Customer Experience, Otree

Autor - Paweł Borowik

Paweł Borowik

Prezes zarządu, iCEA

Autor - Marek Kich

Marek Kich

CEO, X-Coding IT Studio

Co znajdziesz w środku?

Książkę podzieliliśmy na kolejne kroki procesu:

Migracja do Magento 2 - strategia

Strategia

Opracowanie planu działania to podstawa każdego ważnego przedsięwzięcia. Migracja na nową platformę, na pewno nie jest zadaniem, do którego możesz podejść z marszu. Zobacz jak strategicznie przygotować swój sklep i pracowników do przejścia na Magento 2.

Migracja do Magento 2 - redesign

Redesign

Dowiedz się, czym jest redesign i jak bardzo może wpłynąć na odbiór Twojej nowej witryny. Znajdziesz tu dokładne informacje co sprawdzić, zanim podejmiesz się redesignu oraz jakie kompetencje będą Ci potrzebne.

Migracja do Magento 2 - wdrożenie

Wdrożenie

Sprawdź, co z poprzedniej witryny faktycznie da się zmigrować, a które elementy będziesz musiał stworzyć na nowo. Gotowa lista rzeczy do testowania pozwoli Ci szybciej przejść etap wdrożenia.

Migracja do Magento 2 - SEO

SEO

Twierdzimy, że najlepiej uczyć się na błędach, dlatego na przykładzie pokażemy Ci jak uniknąć nieudanej migracji. Zobaczysz jak podejść do procesu i czym charakteryzuje się migracja idealna.

Pobierz swoją kopię

Uzupełnij dane, swoją kopię dostaniesz na wskazany adres e-mail