PIM dla poczatkujących

Informacja produktowa od podstaw

PIM (Product Information Management) to gorący temat w handlu B2B i B2C. Dzięki trzymaniu danych w jednym miejscu, usprawniasz swoje procesy zarządzania danymi. Stąd już prosta droga do doskonałych wrażeń produktowych, ekspansji w nowych kanałach, oraz…

Pobierz darmowy e-book
Informacja produktowa od podstaw

Dlaczego powinieneś przeczytać e-book?

Firmy zarządzające na co dzień dużą liczbą produktów albo planujące rozwój w nowych kanałach sprzedaży, pewnego dnia czeka wdrożenie PIM w firmie. To trend, który dopiero robi się popularny. Im szybciej zdecydujesz się na wdrożenie, tym lepiej będziesz konkurować na rynku.

Pobierz oficjalny e-book Akeneo, jeśli:

Podstawy PIM - szukanie rozwiązań

jesteś odpowiedzialny za dział produktowy i szukasz rozwiązań, które pomogą Ci lepiej zarządzać informacją produktową,

Podstawy PIM - nowe narzędzia

szukasz dla swojej firmy narzędzi, które pozwolą jej lepiej się rozwijać i osiągnąć wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku,

Podstawy PIM - porządek danych

masz bałagan lub niewystarczające informacje produktowe i nie wiesz, jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Zawartość e-booka

E-book został przygotowany razem z Akeneo – jednego z liderów rozwiązań klasy PIM. Po lekturze odpowiesz sobie na pytania:

Podstawy PIM - co to

Co to właściwie jest PIM i czemu jest taki świetny?

PIM to coś więcej niż aplikacja – to dobre praktyki, proces i narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie Ci zarządzać Twoimi danymi produktowymi. Dowiesz się, jak PIM uzupełnia rozwiązania w Twojej organizacji i co właściwie sprawiło, że coraz więcej firm sięga po tej klasy narzędzia.

Podstawy PIM - do czego

Do czego przyda mi się PIM?

W codziennej pracy czasami trudno zauważyć potrzebę zmian i że można usprawnić zarządzanie danymi. Dowiesz się, jakie korzyści biznesowe osiągniesz po wdrożeniu odpowiednich narzędzi, jak PIM wpłynie na Twoją sprzedaż i efektywność Twoich pracowników.

Podstawy PIM - jakie rozwiązanie

Jakie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze?

Dowiedz się, według jakich kryteriów powinieneś dokonywać oceny, które narzędzie klasy PIM będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. To pomoże Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów i problemów w przyszłym użytkowaniu.

Podstawy PIM - jak przekonać innych

Jak przekonam przełożonych do inwestycji w PIM?

PIM to poza narzędziami także zmiana organizacyjna. Prawdopodobnie będziesz musiał przekonać innych, że warto poświęcić czas i pieniądze i że ta inwestycja się opłaci. Książka dostarczy Ci odpowiednich argumentów w przyszłych dyskusjach.

Pobierz swoją kopię

Uzupełnij dane, swoją kopię dostaniesz na wskazany adres e-mail