WordPress to najlepsze rozwiązanie
dla witryn informacyjnych

2.7 miliona wyszukiwań miesięcznie kończy się wizytą na stronie opartej o WordPress.

WordPress to jeden z najpopularniejszych CMS na świecie. W styczniu br. strony oparte o ten system stanowiły aż 28% całej sieci. Dlaczego wybrało go tak liczne grono osób (w tym my 🙂 )?

Banalny w obsłudze

WordPress to jeden z najłatwiejszych w obsłudze systemów. Aby publikować treści i wprowadzać zmiany na stronie nie potrzebujesz potrafić napisać ani jednej linijki kodu.

Tysiące wtyczek — tysiące możliwości

Potrzebujesz nowej funkcjonalności na swojej stronie? Nie ma problemu! Prawdopodobnie istnieje już wtyczka, która ją dostarcza, a to oznacza, że od wprowadzenia zmian dzieli Cię już tylko kilka kliknięć!

Wszystko w jednym

Z WordPressem można w prosty i szybki sposób zintegrować większość popularnych platform i programów, a co więcej, większość już ma gotowe moduły. To znaczna oszczędność funduszy

Responsywność

Zdecydowana większość szablonów WordPress jest przystosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach. Twoi klienci z pewnością korzystają z tabletów i smartfonów — dzięki responsywnej stronie będziesz zawsze obecny tam gdzie oni.

Proste pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony opartej o WordPress nie wymaga od Ciebie znajomości HTML i CSS. Prosty edytor tekstowy umożliwia łatwe dodanie odpowiednich nagłówków oraz edycję adresu URL, a wtyczki Yoast SEO i All In One Seo podpowiedzą, co jeszcze możesz poprawić.

Rozbudowana społeczność

W styczniu 2018 roku strony oparte o WordPress stanowiły aż 28% całej sieci! Co to oznacza dla Ciebie? Nieograniczone wsparcie ze strony innych użytkowników, chętnych do dzielenia się swoją wiedzą.

WordPress – dla kogo?

Chce się rzec, dla wsystkich! Ale na pewno dla Ciebie jeśli należysz do jednej z trzech grup:

Wordpress na start

Dla ceniących prostotę

WordPress to optymalne rozwiązanie dla firm potrzebujących witryny korporacyjnej, która będzie prosta w obsłudze i intuicyjna. System pozwoli Ci skupić się na najważniejszym, czyli publikacji treści, bez zbędnych problemów konfiguracyjnych.

Wordpress jako blog

Dla poszukujących platformy do prowadzenia bloga firmowego

Posiadasz już sklep internetowy, ale chcesz wzbogacić go o dodatkowe treści? Blog firmowy pomoże Ci wykreować wizerunek eksperta, wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów i zdobyć wyższą pozycję w wyszukiwarce, a prosty i intuicyjny panel WordPress sprawi, że prowadzenie go nie będzie żadnym problemem.

Wordpress pod pozycjonowanie

Dla dbających o pozycjonowanie

Mnogość responsywnych szablonów w połączeniu z wtyczkami ułatwiającymi pozycjonowanie to prosty przepis na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli optymalizacja treści pod wyszukiwarki jest częścią Twojego planu biznesowego — a powinna być! — WordPress znacząco Ci to ułatwi.

Dlaczego my?

Mamy doświadczenie

Posiadamy 8 lat doświadczenia, podczas których zrealizowaliśmy ponad 80 stron biznesowych.

Szanujemy Twój czas

Pracujemy w oparciu o metodykę SCRUM, która pozwala maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępny czas i środki.

Dzielimy się wiedzą

Nie tylko wdrożymy w Twojej firmie niezbędne narzędzia, ale również zapoznamy Cię z nimi i nauczymy ich obsługi.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!