WooCommerce to świetna propozycja
dla początkujących w e-Commerce

Dlaczego WooCommerce?

WooComerce to platforma e-Commerce oparta o WordPress — jeden z najpopularniejszych CMS-ów na świecie, z którego korzysta aż wszystkich 28% stron internetowych.

 • Elastyczność

  Pełna elastyczność

  WooCommerce jest oprogramowaniem typu open-source, co oznacza, że można je dowolnie rozwijać i dostosowywać do swoich potrzeb.

 • Statystyki

  Dostępne statystyki zamówień

  WooCommerce oferuje dokładne, a jednocześnie proste w odczycie statystyki zamówień, które pomogą Ci dalej rozwijać swój sklep.

 • Opcje wysyłki

  Wiele opcji wysyłki

  Bez problemu skonfigurujesz wysyłkę do wszystkich krajów, ustawisz promocje, włączysz płaską stawkę lub obliczanie w czasie rzeczywistym.

 • Mailing

  Gotowe szablony e-mailowe

  Wysyłka mailingu jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Z WooCommerce szybko stworzysz responsywne maile oraz zaplanujesz ich automatyczną wysyłkę.

 • Integracje

  Prosta integracja

  WooCommerce, jak przystało na rozszerzenie WordPress, oferuje niezliczone możliwości integracji z innymi platformami i aplikacjami.

 • Dropshipping

  Łatwiejszy dropshipping

  WooCommerce wspiera dropshipping, czyniąc zapanowanie nad całym procesem zdecydowanie łatwiejszym.

Dla kogo?

Powinieneś zainteresować się WooCommerce, jeśli należysz do jednej z grup:

WooCommerce - dla przedsięciorców

Dla nowych przedsiębiorców

Ten sklep to optymalne rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, poszukujących prostej w obsłudze platformy e-Commerce, dostarczającej wszystkie potrzebne im funkcjonalności, np. łatwą konfigurację różnych metod wysyłki i płatności, integrację z popularnymi usługami oraz dostęp do statystyk zamówień.

WooCommerce - dla ograniczonych budżetem

Dla ograniczonych budżetem

Jeśli poszukujesz atrakcyjnego cenowo rozwiązania, które pozwoli Ci rozpocząć sprzedaż internetową bez ponoszenia zbędnych kosztów — postaw na WooCommerce. Podstawowe funkcjonalności oraz większość rozszerzeń są bezpłatne.

WooCommerce - dla developerów

Dla developerów

Platforma pozwala dowolnie modyfikować swoje oprogramowanie, wychodząc tym samym naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom użytkowników. Jeśli szukasz rozwiązania skrojonego idealnie na Twoją miarę, WooCommerce może być właśnie dla Ciebie.

Dlaczego wdrożenie z X-Coding?

Zobacz 6 powodów, dla których miałbyś wybrać nas na Twojego nowego partnera wdrożeniowego (lub do utrzymania Twojego sklepu):

 • Wiemy co robimy

  8 lat doświadczenia we wdrożeniach e-Commerce sprawia, że śmiało możemy nazywać się specjalistami w tej dziedzinie. Cały czas jednak się uczymy i staramy być maksymalnie na bieżąco z trendami i oczekiwaniami rynku.

 • Nie zostawimy Cię samego

  Dostarczamy nie tylko gotowe narzędzia dla e-Commerce, ale również uczymy jak z nich korzystać. Możesz liczyć na niezbędną wiedzę, żeby wystartować ze swoją sprzedażą.

 • Szanujemy Twój czas i środki

  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie precyzyjne oszacowanie kosztów i czasu trwania prac. Będziesz miał bieżący dostęp do budżetu, postępu i ryzyk w projekcie.

Wdrożenie z X-Coding
 • Angażujemy się

  Każdego z naszych klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – po partnersku. Wierzymy, że tylko taka współpraca da ostatecznie korzyść Twoim klientom.

 • Jesteśmy transparentni

  Wierzymy, że dobre relacje biznesowe wymagają transparentności, dlatego umożliwimy Ci wgląd we wszystkie informacje, których będziesz potrzebował, żeby poczuć się bezpiecznie.

 • Reagujemy na bieżąco

  Pracujemy w SCRUM, co pozwala nam sprawnie zarządzać projektem i szybko dostosowywać się do zachodzących zmian. W e-Commerce zmiany są nieuniknione, a podejście zwinne gwarantuje elastyczność.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!