PrestaShop to dobry pomysł
dla początkującego handlu B2C

PrestaShop to jedna z najczęściej wybieranych platform

Zobacz, dlaczego mógłbyś zainteresować się tym silnikiem dla swojego nowego e-Commerce

Chcesz zarządzać kilkoma sklepami jednocześnie

PrestaShop udostępnia rozwiązanie MultiStore, umożliwiające zarządzanie kilkoma sklepami internetowymi w ramach jednego panelu. To wygodne dla Twoich pracowników.

Sprzedajesz w kilku krajach

PrestaShop posiada wbudowany mechanizm wielojęzyczności oraz obsługuje wiele walut. To duża wygoda dla przedsiębiorców sprzedających swoje produkty również za granicą.

Szukasz platformy e-Commerce łatwej w obsłudze

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, PrestaShop obsługuje się naprawdę przyjemnie z poziomu zarówno komputera, jak i tabletu lub smartfona.

Oczekujesz niestandardowych funkcjonalności

PrestaShop obfituje w moduły, które znacząco poszerzają jego możliwości. Dodatkowo to rozwiązanie open source, więc zawsze można je do Ciebie dopasować.

To nie wszystko

PrestaShop ma do zaoferowania znacznie więcej…:

 • Kontrola użytkowników

  Kontrola użytkowników

  Platforma umożliwia przydzielanie ról poszczególnym użytkownikom oraz udostępnianie różnych paneli administracyjnych w zależności od posiadanych przez nich uprawnień.

 • Personalizacja

  Dowolna personalizacja

  Platforma e-Commerce PrestaShop działa w module open-source, czyli udostępnia możliwość dowolnej modyfikacji kodu. Oznacza to praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o personalizowanie sklepu.

 • Marketing

  Wsparcie dla marketingu

  PrestaShop wspiera działania marketingowe, oferując rozwiązania takie jak: mechanizm „poleć produkt znajomemu”, programy partnerskie, kupony rabatowe i newslettery.

 • Społeczność

  Pomocna społeczność

  Jak podają twórcy na swojej stronie internetowej, ich społeczność liczy już ponad milion członków! W praktyce oznacza to możliwość dzielenia się doświadczeniami i uzyskania pomocy od użytkowników z całego świata.

 • SEO

  Wsparcie dla SEO

  PrestaShop oferuje wiele narzędzi wspierających pozycjonowanie, dzięki czemu będziesz miał większą kontrolę nad tym, w jaki sposób użytkownicy znajdą Twój sklep w wyszukiwarkach internetowych.

 • Hosting

  Tani hosting

  W porównaniu do bardziej rozbudowanych platform, PrestaShop nie ma tak dużych wymagań technicznych, sprawiając tym samym, że hosting sklepu jest stosunkowo tani.

Wdrożenie z X-Coding?

Jeśli wybierzesz nas na swojego partnera, w taki sposób wdrożymy Twój sklep:

 • Krok 1. Analiza

  Wiemy, że każda branża rządzi się swoimi prawami, dlatego wierzymy w pełną personalizację rozwiązań. Współpracę rozpoczniemy od dokładnej analizy Twoich potrzeb, aby dostarczyć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

 • Krok 2. Projektowanie UX

  Nawet najpiękniejsza oprawa graficzna nie wystarczy, jeśli sklep internetowy będzie trudny w obsłudze. Dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność, co pozwala nam maksymalnie ułatwić Twoim klientom proces zakupowy.

 • Krok 3. Projektowanie graficzne

  Po zaprojektowaniu User Experience, czas na dopieszczenie sklepu pod kątem wizualnym. Przygotujemy dla Ciebie szatę graficzną, która przypadnie do gustu Twoim klientom i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Wdrożenie PrestaShop z X-Coding IT Studio
 • Krok 4. Wdrożenie

  To często najdłuższy, ale też najbardziej owocny z etapów. W tej fazie skupimy się na realizacji wypracowanych założeń, konsultując z Tobą na bieżąco nasze działania.

 • Krok 5. Testy i uruchomienie

  Po wdrożeniu przychodzi czas na testowanie. Stabilizację przeprowadzamy w środowisku docelowym, z udziałem jak największej liczby użytkowników, a także korzystając z testów automatycznych.

 • Krok 6. Dalszy rozwój

  Samo wdrożenie to za mało! Chętnie zostaniemy z Tobą na dłużej, pomagając utrzymać i rozwijać wypracowane rozwiązania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!