Poznaj platformę tak dobrą,
że postawił na nią nawet Biały Dom

Co potrafi Drupal?

Z roku na rok Drupal zyskuje na popularności. Jego zalety docenili już Biały Dom, Harvard, Oxford i Tesla Inc. Przygotowaliśmy kilka mocnych argumentów za tym, abyś Ty również dołączył do tego zacnego grona.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Drupala opiekę sprawuje nie tylko dedykowany zespół programistów, ale również użytkownicy na całym świecie.

Skalowalność

Kiedy Twój biznes rośnie — Drupal rośnie razem z nim. Platforma pozwala na rozbudowę i dostosowanie pod zmieniające się potrzeby.

Intuicyjność

System oparty jest o moduły, dzięki czemu większością funkcjonalności Drupala można zarządzać za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Open Source

Drupal umożliwia pełną modyfikację kodu źródłowego oraz wszystkich modułów. Oznacza to nieograniczone możliwości rozwoju i dostosowania systemu do swoich potrzeb.

Szybkość

Dzięki prostemu i czytelnemu kodowi strony oparte na Drupalu ładują się błyskawicznie, co pomaga zminimalizować współczynnik odrzuceń.

Łatwe pozycjonowanie

Prosty kod i krótki czas ładowania się strony to dobry znak dla wyszukiwarek. Drupal zwiększa Twoje szanse na pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwań.

3 sygnały, że czas na Drupal

Drupal dla biznesu

Twój biznes szybko się rozwija

Przede wszystkim — gratulujemy! 🙂 Zanim jednak zaczniesz świętować swój sukces, upewnij się, że Twoja witryna jest na niego gotowa. Drupal cechuje się świetną skalowalnością, dzięki czemu coraz większy ruch nie powinien zasadniczo wpłynąć na wydajność strony.

Szybkość działania Drupal

Walczysz i przegrywasz z czasem ładowania strony

Z badań przeprowadzonych przez Google wynika, że strona ładująca się dłużej niż 5 sekund traci prawie 40% konwersji. Korzystając z Drupal, znacząco minimalizujesz to ryzyko. Prosty i czytelny kod sprzyja szybkiemu ładowaniu strony, co docenią Twoi klienci.

Drupal dla rozwoju

Podstawowe funkcjonalności przestają Ci wystarczać

Jeśli czujesz, że możliwości, które oferuje Twoja obecna witryna, przestają Ci wystarczać, pomyśl o migracji na Drupal. Dzięki otwartemu oprogramowaniu (open-source) możesz stworzyć system skrojony idealnie pod siebie.

Jak wygląda wdrożenie z X-Coding?

Spersonalizowane rozwiązania

Posiadamy 8 lat doświadczenia, podczas których zrealizowaliśmy ponad 80 stron biznesowych.

Pełna transparentność

Pracujemy w oparciu o metodykę SCRUM, która pozwala maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępny czas i środki.

Piękno i użyteczność

Nie tylko wdrożymy w Twojej firmie niezbędne narzędzia, ale również zapoznamy Cię z nimi i nauczymy ich obsługi.

Dalszy rozwój

Wierzymy, że dobra strona internetowa nigdy nie jest skończona — zawsze można coś ulepszyć! 🙂 Dlatego koncentrujemy się na długoterminowej współpracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!