Comarch ERP XL
wspiera firmy produkcyjne

Zaprojektowany dla produkcji

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się zaawansowaną produkcją, a przy tym potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci kontrolę innych elementów przedsiębiorstwa, powinieneś pomyśleć o Comarch ERP XL.

Comarch ERP XL moduły

System informatyczny Comarch ERP XL jest elastycznym i modułowym narzędziem. Moduły są konfigurowane i dostosowane do specyfiki działalności każdej firmy.

System Comarch ERP XL jest najbardziej popularnym rozwiązaniem wybieranym przez polskich przedsiębiorców w branży produkcyjnej. Uznanie polskich przedsiębiorców zyskał dzięki nieograniczonej możliwości dostosowywania funkcjonalności do specyfiki działania przedsiębiorstwa.

  • To rozwiązanie optymalne kosztowo.
  • To rozwiązanie, które łatwo zintegrujesz z innymi systemami.

Najważniejsze informacje

Zobacz, dlaczego Comarch ERP XL zyskał na popularności wśród polskich przedsiębiorstw:

Comarch ERP XL Produkcja

Rozwiązanie dla produkcji

Zaawansowana produkcja wymaga zaawansowanych rozwiązań

Jednym z podstawowych modułów jest Produkcja, przeznaczona do obsługi złożonych i wieloetapowych procesów. Rozwiązanie to pomaga usprawnić działalność okołoprodukcyjną, może służyć na przykład do harmonogramowania, realizacji, optymalizacji lub rozliczeń.

Comarch ERP XL handel

Handel i dystrybucja

Łatwo zarządzisz sprzedażą wyprodukowanych wyrobów (i nie tylko)

Handel i dystrybucja to moduł umożliwiający budowanie bazy klientów, obsługi obrotów zagranicznych, testowanie różnych opcji sprzedaży oraz analizę i zarządzanie procesem sprzedażowym na każdym etapie.

Comarch ERP XL księgowość

Wsparcie sprzedaży

Obsługa firmy to także dokumenty

Logistycznym wsparciem działalności firmy jest moduł Gospodarka magazynowa, a obsługę działań księgowych i finansowych usprawnia moduł Księgowość i finanse.

Comarch ERP XL analizy

Analiza przedsiębiorstwa

Dzięki Comarch ERP XL możesz mierzyć najważniejsze dane

Analiza i raporty to narzędzie skierowane do kadry nadzorczej, pozwala śledzić procesy i efekty w Twoim przedsiębiorstwie. Dodatkowe wsparcie modułem Procesy i obieg dokumentów pomoże zautomatyzować przebieg dokumentów.

Comarch ERP XL dodatkowe moduły

Dodatkowe moduły:

  • Kadry i płace
  • e-Commerce
  • EDI
  • Zabezpieczenie danych
  • Comarch mobile
  • Serwis i remonty

Wdrożenie Comarch ERP XL z X-Coding IT Studio

Wdrożenie ERP to inwestycja. Zobacz, dlaczego powinieneś nam zaufać:

Jesteśmy partnerem Comarch

Jako partner Comarch w zakresie rozwiązań Comarch ERP 4.0 potrafimy nie tylko zainstwalować system u Ciebie w firmie, ale także odpowiednio go skonfigurować, przeszkolić Twój personel, a nawet zmodyfikować działanie oprogramowania pod Twoje potrzeby.

Doświadczenie we wdrożeniach

Mamy doświadczenie w optymalizacji działania przedsiębiorstw, a przez to nauczymy Cię, jak najbardziej efektywnie wykorzystywać narzędzie do Twoich potrzeb. Technologia powinna pracować na Ciebie, nie odwrotnie.

Rozumiemy sprzedaż

Jesteśmy firmą, która wspiera sprzedaż na każdej płaszczyźnie. Wykorzystując Comarch ERP XL z modułem e-Commerce, pomożemy Ci otworzyć się na nowe kanały sprzedaży. Daj poznać się większej rzeczy klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!