Comarch ERP Optima
to lider w sektorze MŚP

Najpopularniejszy w Polsce ERP dla małych i średnich firm

Comarch ERP Optima to rozwiązanie, które zostało docenione już przez ponad 60 000 firm. To obecnie najchętniej wybierana platforma w tym segmencie

W chmurze i lokalnie

Comarch ERP Optima jest dystrybuowana w modelu cloud i self-hosted. Dzięki temu będziesz mógł wybrać, w jaki sposób chcesz utrzymywać oprogramowanie w swojej firmie i optymalizować w ten sposób koszty.

Moduły dla każdej firmy

System dostarczany jest z modułami, które wystarczą w każdej firmie handlowo-usługowej. Będziesz mógł wybrać, które moduły są Ci potrzebne, a dzięki temu płacić tylko za to, co jest faktycznie używane.

Przede wszystkim nowoczesność

Comarch ERP Optima to rozwiązanie nowoczesne i intuicyjne. Ponadto jest stale rozwijane, więc nie zaskoczą Cię nowe przepisy lub regulacje. Bezpieczeństwo w tym obszarze jest ważne.

Najważniejsze moduły Comarch ERP Optima

Zobacz, jakie moduły usprawnią pracę Twojej firmy

Comarch ERP Optima finanse

Finanse

Zarządzanie finansami to podstawa w każdej firmie

Comarch ERP Optima Faktury jest narzędziem umożliwiającym proste i intuicyjne generowanie faktur sprzedażowych (zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych), faktur zakupu, faktur korygujące, faktur pro forma, faktur zaliczkowych oraz paragonów. Optima Kasa/Bank pomoże Ci kontrolować stan finansowy Twojego biznesu.

Comarch ERP Optima handel i magazyn

Handel i magazyn

Moduł dla firm obracających towarem

Funkcjonalność łączy w sobie możliwość generowania faktur oraz rozszerza ją o możliwość wystawiania dokumentów handlowych i magazynowych. W połączeniu z Comarch ERP Mobile Sprzedaż – aplikacją dedykowaną przedstawicielom handlowym pozwala na jakościowe wsparcie działań handlowych.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe

Moduł jest odpowiedzią na potrzeby zarządzania klientami

Idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Integracja z systemem Comarch ERP Optima eliminuje konieczność podwójnego wprowadzania danych – następuje automatyczna synchronizacja biura z Comarch ERP Optima.

Comarch ERP Optima moduły

Jeszcze więcej

To tylko najważniejsze moduły Optimy

Obsługa kadrowa, środki trwałe i wiele innych modułów jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź więcej informacji na stronie producenta.

X-Coding – partner Comarch, a może i Twój?

Dlaczego wdrożenie Optimy powinieneś zlecić nam:

Jesteśmy partnerem Comarch

Jako partner Comarch w zakresie rozwiązań Comarch ERP 4.0 potrafimy nie tylko zainstwalować system u Ciebie w firmie, ale także odpowiednio go skonfigurować, przeszkolić Twój personel, a nawet zmodyfikować działanie oprogramowania pod Twoje potrzeby.

Doświadczenie we wdrożeniach

Mamy doświadczenie w optymalizacji działania przedsiębiorstw, a przez to nauczymy Cię, jak najbardziej efektywnie wykorzystywać narzędzie do Twoich potrzeb. Technologia powinna pracować na Ciebie, nie odwrotnie.

Rozumiemy sprzedaż

Jesteśmy firmą, która wspiera sprzedaż na każdej płaszczyźnie. Wykorzystując Comarch ERP Optima z modułem e-Commerce, pomożemy Ci otworzyć się na nowe kanały sprzedaży. Daj poznać się większej rzeczy klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!