Comarch ERP Altum
to pierwszy wybór w retailu

Dlaczego firmy wybierają rozwiązanie Comarch?

Jedno z najnowszych rozwiązań Comarch ERP Altum odpowiada na zaawansowane potrzeby branży retail i firm, które agresywnie działają w innych krajach.

Nowoczesne rozwiązanie

Comarch ERP Altum jest nowoczesną i nowatorską platforma ERP. Przeznaczony jest do kompleksowego wsparcia wszelkich procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowo-usługowych i sieciach handlowych.

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki platformie łatwo uporządkujesz przepływ informacji, będziesz mógł kontrolować koszta czy realizację procesów firmowych. Rozwiązanie idealne dla firm o niestandardowych, wyszukanych wymaganiach co do systemu ERP.

Automatyzacja Twojego biznesu

Najistotniejszą zaletą systemu są moduły umożliwiające automatyzację rutynowych czynności dzięki procesom BPM oraz funkcjonalnościom które pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy Business Intelligence.

Dla kogo Altum?

Zobacz, kto i dlaczego decyduje się na wdrożenie Comarch ERP Altum

Przeznaczenie Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum to rozwiązanie dla:

 • wszystkich przedsiębiorstw wymagających indywidualnego i elastycznego rozwiązania klasy ERP,
 • firm zarówno polskich jak i zagranicznych,
 • sprzedaży detalicznej, sieci franczyzowych i firm handlowo-usługowych,
 • organizacji holdingowych/przedsiębiorstw zarządzających wieloma firmami.
Comarch ERP Altum dla marketingu

Gotowe do marketingu

Z Altum wdrożysz omnichannel

Comarch ERP Altum wspiera działania zespołu marketingu. Ustalenie dodatkowych promocji dla interesującego podmiotu przestaje być problemem. System ustali rabaty, naliczy punkty dla programów lojalnościowych i pozwoli na korzystanie z kart podarunkowych w każdym ze sklepów, uwzględniając e-handel.

Comarch ERP Altum BPM

Rozwiązanie procesowe

Z Altum zautomatyzujesz swój biznes

Comarch ERP Altum został wyposażony we wbudowane narzędzia Business Process Management (BPM). Jest to nowatorskie rozwiązanie, nie występujące w systemach konkurencyjnych.

BPM umożliwia całkowitą lub częściową automatyzację procesów zachodzących w firmie.

Wdrożenie Comarch ERP Altum z X-Coding

Zobacz, dlaczego firmy wybierają nas do wdrożeń swoich systemów:

 • Zaczynamy od projektu

  Nie ma jednego, dobrego i uniwersalnego systemu ERP. Każde wdrożenie oprogramowania tej klasy wymaga analizy Twoich procesów i dobrania odpowiednich funkcjonalności.

 • Integracje

  ERP powinien być częścią większego ekosystemu, tworzyć synergię z innymi rozwiązaniami i systemami. Posiadamy odpowiedni zespół i narzędzia, przeprowadzić skuteczne integracje.

 • Szanujemy Twój czas

  Każdy projekt składa się z wielu mniejszych zadań. Wytłumaczymy Ci każde. Zaproponujemy najlepszą kolejność. Przedstawimy koszty przed rozpoczęciem prac a po realizacji zadania pokażemy efekty.

Dlaczego Altum z X-Coding
 • Optymalizujemy procesy

  Naszym obowiązkiem jest nie tylko zaproponować funkcjonalności pasujące do Twoich procesów ale też takie, które je poprawią i zautomatyzują.

 • Rozumiemy Twoje potrzeby

  Wiemy, że wdrożenie wydajnego i sprawnego systemu ERP to duża inwestycja. Szanujemy Twój budżet a przy każdej ofercie projektujemy i proponujemy MVP.

 • Wsparcie i partnerstwo

  Przy każdym projekcie zapewniamy pełne, partnerskie wsparcie na każdym etapie (również przedprojektowej analizy) bazując na naszych doświadczeniach. Wsparcie oficjalnego partnera Comarch to dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa najważniejszego systemu w Twojej firmie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chcesz z nami zrealizować swój projekt, zostaw nam informację.
Na pewno skontaktujemy się z Tobą!