Sales Manager (PL)

Nr ref. PL/SALES/2017

Twoja praca na stanowisku Sales Managera będzie polegała głównie na pozyskiwaniu nowych szans biznesowych i networkingu. W związku z tym, przede wszystkim powinieneś:

  • być samodzielny,
  • lubić IT, e-Commerce i nowe technologie,
  • dobrze radzić sobie w pracy z klientami,
  • umiejętnie negocjować i prowadzić prezentacje.

Niekoniecznie musisz mieć doświadczenie w branży. Nasz zespół IT z pewnością pomoże Ci tam, gdzie zabraknie wiedzy technicznej. Ważne, że będziesz wyciągał słuszne wnioski i przekuwał je w skuteczną sprzedaż.

Twoje codziennie obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów z nowymi partnerami X-Coding IT Studio w Polsce,
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • uczestnictwo w procesach sprzedażowych X-Coding IT Studio,
  • uczestnictwo w działaniach marketingowych X-Coding IT Studio,
  • udział w rozwoju oferty X-Coding IT Studio.

Dlaczego aplikować do XC?

Mamy nadzieję, że praca u nas to przede wszystkim szansa na wspólny rozwój i osiągnięcie razem czegoś dużego. Poza tym na Twoim stanowisku oferujemy:

  • zatrudnienie umowa o pracę / B2B,
  • pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne i premiowe, bez górnych limitów,
  • dużą swobodę działania przy pełnym wsparciu technicznym zespołu IT,
  • możliwość rozwoju osobistego, uczestnictwa w konferencjach, publikacji.

Jak aplikować?

Wyślij nam informacje o Tobie na praca@x-coding.pl, w temacie wpisując numer referencyjny PL/SALES/2017. Następnie umówimy się na rozmowę, gdzie będziesz mógł zaprezentować siebie, a my opowiedzieć o naszej działalności.

Do zobaczenia!