PR & Marketing Specialist

Nr ref. PL/MARKETING/2017

Chcemy, żebyś razem z nami aktywnie budował markę X-Coding w Polsce i w Europie. Na stanowisu Specjalisty ds. PR i Marketingu, powinieneś:

  • być kreatywny,
  • znać i lubić IT / e-Commerce (albo chociaż chcieć polubić),
  • swobodnie czuć się w tworzeniu contentu (PL i EN),
  • być komunikatywny i gotowy do pracy w zespole.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w branży, nic nie szkodzi. Nasz zespół na pewno pomoże nadrobić braki. Najważniejsza jest Twoja umiejętność stawiania czoła wyzwaniom, które wiążą się z budowaniem świadomości o marce.

Twoje codziennie obowiązki:

  • współtworzenie długofalowej strategii wizerunkowej,
  • budowanie contentu (blog, social media, newsletter, prezentacje),
  • zarzadzanie PR i marketingiem w X-Coding,
  • przygotowanie i udział w konferencjach w Polsce i w Europie,
  • przygotowanie i analiza raportów w zakresie marketingu,

Dlaczego aplikować do XC?

Mamy nadzieję, że praca u nas to przede wszystkim szansa na wspólny rozwój i osiągnięcie razem czegoś dużego. Poza tym na Twoim stanowisku oferujemy:

  • zatrudnienie umowa o pracę / B2B,
  • pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
  • dużą swobodę działania przy pełnym wsparciu technicznym zespołu IT,
  • możliwość rozwoju osobistego, uczestnictwa w konferencjach, publikacji,
  • dobry background pod budowę wizerunku (case studies, duże wdrożenia, zadowoleni klienci).

Jak aplikować?

Wyślij nam informacje o Tobie na praca@x-coding.pl, w temacie wpisując numer referencyjny PL/MARKETING/2017. Następnie umówimy się na rozmowę, gdzie będziesz mógł zaprezentować siebie, a my opowiedzieć o naszej działalności.

Do zobaczenia!