PHP Junior Developer

Nr ref. MH/J/PHP/2017

Nawet jeśli dopiero rozpoczynasz karierę programisty, znajdziemy dla Ciebie miejsce. Dostaniesz szansę w dużych projektach, gdzie zdobędziesz wiedzę od bardziej doświadczonych pracowników. Powinieneś jednak:

  • znać podstawy PHP oraz OOP,
  • mieć podstawowe doświadczenie w co najmniej jednym popularnym frameworku PHP (świetnie, jeżeli będzie to Symfony2 lub Zend),
  • pracować w przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu.

Przede wszystkim musisz być bardzo zaangażowanym w swój rozwój i nie obawiać się nowych wyzwań, technologii i nowinek technologicznych w świecie programowania. Nie nauczymy Cię u nas programować od zera, ale pokażemy Ci, jak pracuje się w dużych projektach informatycznych i jak osiągnać bardzo wysoki poziom kompetencji w programowaniu.

Twoje codziennie obowiązki:

  • projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych,
  • rozwijanie istniejących systemów opartych na PHP,
  • poznawanie coraz bardziej zaawansowanych mechanizmów wykorzystywanych w projektach webowych,
  • praca z repozytorium kodu.

Dlaczego aplikować do XC?

Mamy nadzieję, że praca u nas to przede wszystkim szansa na wspólny rozwój i osiągnięcie razem czegoś dużego. Poza tym na Twoim stanowisku oferujemy:

  • zatrudnienie umowa o pracę / B2B,
  • pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • elastyczny czas pracy – możliwość pogodzenia pracy z uczelnią,
  • pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą
  • możliwość wdrożenie w inne języki programowania (Java, Objective-C/Swift)

Jak aplikować?

Wyślij nam informacje o Tobie na praca@x-coding.pl, w temacie wpisując numer referencyjny MH/J/PHP/2017. Następnie umówimy się na rozmowę, gdzie będziesz mógł zaprezentować siebie, a my opowiedzieć o naszej działalności.

Do zobaczenia!